Pokrowiec na smartfon – świetny sposób na to, aby uczynić swoje urządzenie niepowtarzalnym

Obecnie komórki zdominowały naszą codzienność do tego stopnia, że mnóstwo – przede wszystkim młodych ludzi – wcale się z nimi nie rozstaje.

Widać je niemal wszędzie – na ulicach, bazarach, w środkach komunikacji publicznej, szkołach, urzędach, sklepach, przychodniach, a nawet kościołach.
Przedsiębiorstwa
Autor: Motorola
Źródło: Motorola
Konkurencja na rynku telefonów komórkowych ciągle rośnie, a producenci stają na głowie, ażeby spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Niesłabnącą popularnością mogą pochwalić się nie tylko same smartfony, ale również rozliczne gadżety. Nadszedł czas pożegnać „szare”, standardowe etui Alcatel Pixi 4 5″ zapewnia nie tylko sprawną komunikację i świetną zabawę, lecz daje także szansę na to, by wyrazić swoją indywidualność. Futerały dedykowane temu modelowi telefonu odznaczają się nader żywą kolorystyką, niepowtarzalnym wzornictwem. Tak jak pokrowiec Alcatel One Touch Pop 3 5″. Warto nadmienić, że etui na telefon – poza walorami estetycznymi – posiada jeszcze mnóstwo dodatkowych, niemniej ważnych „atutów”.

Może albowiem z powodzeniem chronić urządzenie przed negatywnymi konsekwencjami „przebywania” w zagracononych kieszeniach, a więc na przykład zniszczeniem ekranu lub też obudowy.