Gigant otwarty na klientów

Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym całą gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma działa od 70 lat i dzięki inwestowaniu w nowe technologie i wdrażaniu wielu patentów zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Nic dziwnego, że Samsung posiada bogatą sieć centrów serwisowych. Aby znaleźć interesujący nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce z łatwością odnajdziemy konkretną lokalizację.

Continue reading “Gigant otwarty na klientów” »

Zakupy masowe w internecie

Posiadasz przedsiębiorstwo? Zamierzasz zredukować koszty zamawiania kluczowych towarów? Pokazujemy dwa skuteczne sposoby, dzięki którym zmniejszysz swój firmowy budżet. Nie należy chyba przypominać, jak bardzo redukcja rozchodów jest istotna w dobie dekoniunktury. Firmy w kraju będą zmuszone walczyć, by w okresie kryzysu gospodarczego utrzymać pozycje na rynku. Te 2 metody oferują biznesowi oszczędności, które na pewno będą niezwykle pomocne w tym niełatwym dla biznesu czasie.

Continue reading “Zakupy masowe w internecie” »

Dość ciekawym pomysłem na biznes jest sprowadzenie towaru z Chin. Czy zdajesz sobie sprawę jak się do tego zabrać?

Całkiem dobrym pomysłem na biznes jest towar sprowadzany z Chin. Z reguły jednak, by rozpocząćzaczynać potrzeba kontaktów w tak odległym państwie. Przy niedoborze fizycznego kontaktu z firmą mamy możliwość napisać wiadomość do różnorodnych potencjalnych klientów. Wspaniale w takiej informacji zapytać się o artykuły, formy płatności czy wysyłkę.

Continue reading “Dość ciekawym pomysłem na biznes jest sprowadzenie towaru z Chin. Czy zdajesz sobie sprawę jak się do tego zabrać?” »

Płatności nowej ery

Kolejki na poczcie albo ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, gdy płatności dokonywało się tylko przy okienku pocztowym się skończyły. Należy się cieszyć, ponieważ obecnie możemy opłacać należności za zakupy bez wychodzenia z domu i co godne podkreślenia– zupełnie za darmo.

Continue reading “Płatności nowej ery” »