Płatności nowej ery

pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Tłumy ludzi na poczcie czy ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, kiedy płatności dokonywało się wyłącznie przy okienku pocztowym już przeminęły. Należy się cieszyć, bowiem obecnie możemy regulować zobowiązania bez wychodzenia z domu i co warto podkreślić– zupełnie nieodpłatnie.Mikropłatności – co to takiego?.

Od lat zauważono rosnący popyt na sposób płatności drobnych kwot, który będzie bezpieczny, szybki a także skuteczny. Takim sposobem są płatności smsem. Dokonywane są za pomocą tzw wirtualnych portfeli przez logowanie się na stronę www.. Możemy w ten sposób zakupić przedmioty o drobnej kwocie takich jak: gazety, transmisji wideo, dostępu do stron www lub w celu zamieszczania ogłoszeń. Mikropłatności są bezpiecznym sposobem zarządzanie pieniędzmi i co najważniejsze, wystarczą dwa kliknięcia aby opłacić transzabiegami (np. przeczytaj więcej tutaj) danych lub zakup. SMS – telefon wystarczy do zakupów.Zbliżonym wynalazkiem umożliwiającym dokonywanie bezpiecznych płatności są kody sms. Są niezbędne do zatwierdzania płatności dokonywanych za pośrednictwem portaluinternetowego albo telefonicznego. Składają się one z sześciu liczb przepisywanych w okno portalu lub odczytanych konsultantowi. Kody sms są nie ryzykownym sposobem zatwierdzania operacji bezgotówkowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że trzykrotne podanie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli ponownie uwierzytelnić nasze konto.

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Wszystkie internetowe sposoby płatności są doskonale chronione tak, aby nie mogły być dokonane przez niepowołane ręce. W przypadku zarówno mikropłatności jak też płatności smsem należy pamiętać aby nie podawać swoich haseł bankowych i kodów sms innym osobom.

Dokonywanie zakupów nigdy nie było tak szybkie i łatwe jak dzisiaj – ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu i komputera swobodnie możemy opłacać rachunki, kupować w sieci czy zarządzać swoim portfelem. Jest to nieocenione w erze szybkiego tempa życia. Świnka skarbonka nie będzie już nam potrzebna a my, nareszcie możemy być spokojni nie martwiąc się o nasze pieniądze. uroda (np. polecana strona)