Gdy planujesz podróż samolotem, zyskaj pewność, że masz gdzie zaparkować swój pojazd

Lot samolotem jest najbardziej komfortowym sposobem odbywania podróży. Doskonale rozwinięte krajowe połączenia lotnicze sprawiają, że też w obrębie kraju można z świetnym efektem poruszać się drogą powietrzną. To idealna możliwość dla ludzi biznesu, którzy załatwiają sprawy w przeróżnych częściach Polski oraz potrzebują przemieszczać się w naprawdę szybkim czasie.

Continue reading “Gdy planujesz podróż samolotem, zyskaj pewność, że masz gdzie zaparkować swój pojazd” »

Naprawienie szkody za spóźniony lot – co wskazane jest o tym wiedzieć?

Mnóstwo osób nierzadko podróżuje samolotem, bo na pewno jest to bardzo pożyteczny środek transportu. Co więcej zaletą latania samolotem jest to, iż jest on o wiele krótszy aniżeli jazda wozem lub innym środkiem lokomocji. W wielu przypadkach samolotem można pokonać jakąś odległość w godzinę, podczas kiedy jadąc na przykład wozem tą samą trasę przebędziemy na przykład w pięć godzin.

Continue reading “Naprawienie szkody za spóźniony lot – co wskazane jest o tym wiedzieć?” »

Prawa pasażera, odszkodowanie za opóźniony lot

Jeżeli pomyślimy o liniach lotniczych, to przeważnie przychodzi nam do głowy, dokąd ędziemy musieli polecieć samolotem albo w którym miejscu ostatnio byliśmy. Część osób myśli o uszkodzonych walizkach lub o bagażach, które poleciały dalej i na które było trzeba czekać. Część osób wspomina czekanie na opóźniony lot. Bardzo często nie otrzymało się za to żadnej rekompensaty. Czemu? Bo nie bierzemy pod uwagę, że kiedy firma lotnicza sprzedaje nam bilety, to mają wobec nas pewne zobowiązania.

Continue reading “Prawa pasażera, odszkodowanie za opóźniony lot” »