Ożyw swoje domowe ognisko niesamowitą głębią fascynujących obrazów!

Trendy w aranżacji wnętrz ulegają zmianie na równi z kierunkami w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, oferowane są nie tylko w niższych cenach, ale i w bogatej palecie wzorów i kolorów. Osoby dbające o jednolitą gamę dodatków będących ostatnim krzykiem mody, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.

Naklejka Rilievi Fiorentini
Źródło: www.bmpolska.com
Zauważalnie uległa zmianie funkcja ścian we wnętrzu. Z kolorowych płaszczyzn będących jedynie tłem dla mebli, przekształciły się w motyw o charakterze dekoracyjnym. W sklepach budowlanych i czasopismach designerskich znajdujemy wiele sposobów na nadanie stylu przegrodom i płaszczyznom, poprzez: tynki dekoracyjne, szablony, unikalne gamy farb dekoracyjnych, zawieszki, fototapety, naklejki i wiele innych.

Mimo zmiennej mody pewna funkcja ścian nie zmieniła się. Od zawsze musi być na niej coś co wygląda reprezentacyjnie, przykuwa wzrok, rozbudzi podziw i wyobraźnię.

obrazy
Autor: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Źródło: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl

Oryginalną, prostą i odwieczną formę dekoracji stanowią obrazy (wróć) olejne . Różni artyści tworzą bardzo oryginalne dzieła. Rozpowszechniają miedzy innymi, bardzo charakterystyczną sztukę portugalską. Eksponowane są również formy malowane tradycyjnie. Poszczególny obraz jest niepowtarzalnym dziełem autorskim. Mniej kosztowną opcją są obrazy drukowane, która równie efektownie udekorują każde wnętrze.

W zależności od gustu i typu pomieszczenia, artyści oferują formy do salonów: abstrakcyjnych, nowoczesnych, kwiatowych i japońskich. Przestrzeń i siła, jaką zawierają obrazy abstrakcyjne nadaje charakter zarówno pomieszczeniom jak i lokatorom domu. Obrazy – (kliknij www.twoje-fototapety.pl/obrazy-na-plexi/71453-Popularne.html) nowoczesne intrygują i są doskonałym dopełnieniem minimalistycznych wnętrz. Stanowi wspaniałe dopełnienie aranżacji i podkreśla styl miejsca zamieszkania.