Rosnąca liczba firm rozpatruje outsourcing części swoich zadań. Przedstawiamy wady i zalety takiego pomysłu

Dużo się mówi, że koszty zatrudnienia są w Polsce nieduże. Może duńskim albo angielskim przedsiębiorstwom faktycznie zatrudnianie Polaków bardzo się opłaca, jest niejako znaczną oszczędnością kasy.
Jednakowoż już jeżeli w rachubę akurat wchodzi typowy polski przedsiębiorca, jest sporo trudniej. Zwłaszcza, że różnica między netto, a brutto jest znacząca. Trzeba również dopisać, iż koszty związane z amortyzacją pracowniczą także są bardzo dużym kosztem, no zależy dla kogo.

Continue reading “Rosnąca liczba firm rozpatruje outsourcing części swoich zadań. Przedstawiamy wady i zalety takiego pomysłu” »

Czym jest body leasing oraz które niesie za sobą korzyści

Body leasing jest to pewna odmiana outsourcingu, jaka polega na oddelegowaniu specjalistów do firmy Klienta, oczywiście na pewien wyznaczony czas. Osoby takie realizują przez ten czas zadania i zlecenia danego Kontrahenta. Często są one dobierane pod kątem oczekiwanych przez Konsumenta kompetencji, zdolności bądź też umiejętności, nierzadko szerokie znaczenie dla wielu Konsumentów ma także doświadczenie takich pracowników. Continue reading “Czym jest body leasing oraz które niesie za sobą korzyści” »

Administrowanie it, Rozwiązywanie problemów

Usługi konsultingowe zawierają każde postępowania powiązane z IT, zarówno na poziomie biznesowym, jak i technicznym. Konsulting IT jest nowoczesnym podejściem do zarządzania zasobami informatycznymi, polegającym na posłaniu zobowiązań za rządzenie wszelkimi, bądź wyodrębnionymi zasobami IT zewnętrznej wyspecjalizowanej jednostce.

Continue reading “Administrowanie it, Rozwiązywanie problemów” »

Cloud Hosting, czyli nowatorskie rozwiązanie , które posiada dobre i złe strony

Cloud computing czy, mówiąc odrobinę inaczej, Cloud Hosting, to rozwiązanie, które opracowane zostało przede wszystkim mając na myśli te osoby, które zajmują się prowadzeniem własnej firmy. Ci, którzy widzą tylko jego pozytywne strony mówią, że jest to wręcz perfekcyjny rodzaj outsourcingu. Jakie plusy i minusy ma ta postępowa technologia?

Continue reading “Cloud Hosting, czyli nowatorskie rozwiązanie , które posiada dobre i złe strony” »