Otrzymujemy je ze wszystkich stron – co wiedzieć o ulotkach?

Każdy z nas otrzymał ulotkę. Nie zawsze taka ulotka jest potrzebna, ale zdarza się, że dostaliśmy ulotkę, która była przydatna. Ogółem wygląda, to tak że niemal na każdym rogu ulicy większego miasta jest jakaś osoba trzymającą ulotki. Ale wszyscy mamy świadomość również, że często ulotki, które rozdaje się niemal natychmiast lądują w śmietniku. Dlaczego ulotki są wyrzucane? Bo ludziom brak czasu i chęci na to, by spojrzeć na ulotkę. Wielu ludzi w ogóle nie zabiera od nikogo ulotki, bo po przejściu bardziej ruchliwym deptakiem można mieć pełną torebkę albo cały neseser przepełniony makulaturą.

ulotki z supermarketu
Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego duża niechęć najczęściej bierze się z tego, że owych ulotek jest za dużo. Dlatego organizacje, które chcą wynająć osoby do przekazywania ulotek, a przedtem tworzące projekt ulotek i dające je do druku starają się do swej ulotki – http://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki-na-ulotki-reklamowe – przekonać na różne sposoby możliwego klienta. Tak, więc możemy spotkać się z ulotkami wszelakich rozmiarów o różnych kolorach. Zdarza się, że ulotka to nie jedna kartka, a cała książeczka, niczym jakiś mini folder zachęcający do skorzystania z usług wybranej firmy. W dodatku często na ulotce zaznaczone jest, że jeśli pojawimy się w danej firmie z ulotką, to za pierwszy zakup usługi albo produktu otrzymamy zniżkę. Tego typu ulotki ze zniżkami są rzadko wyrzucane do kosza.

Może Cię zainteresować –

Gdzie dać coś do druku

Jeżeli posiadamy do wydrukowania coś istotnego zaczynamy myśleć, w które miejsce się wybrać – użyteczna strona. Kiedy jest po prostu pierdoła, to wszędzie istnieją punkty druku i ksero, więc na sto procent damy radę coś tam sobie wdrukować. Ale, jeśli sprawa jest bardziej poważna i potrzeba nam przykładowo 100 ulotek albo jakiegoś bardzo dużego plakatu, wtedy konieczna okaże się drukarnia. Usługi , które oferują drukarnie są bardziej bogate niż te w punktach ksero i druku, bo drukarnie posiadają właściwe sprzęty i znają się na tym, co robią jak nikt inny.

Jeżeli masz za zadanie zgłębić ten temat bardziej i chcesz przeanalizować zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w treści (http://www.tabakonline.com/cygara-z-kuby) wpisu, który odnajdziesz tutaj.

Tak, więc jeśli chcielibyśmy kupić dla siebie na przykład dwa tysiące ulotek, to powinniśmy wybrać się do drukarni i otrzymać informacje, czy w grę będzie wchodziło wykonanie dla nas projektu. A jeśli tak to ile będzie kosztowało wykonanie projektu razem z drukiem. Sporo jest zależne od kolorystyki i od tego, na jakim typie papierze ma powstać taka ulotka. Dopiero wtedy usłyszymy realną cenę.