Czy wiemy jak wybrać felgę do własnego wozu?

Bezpieczeństwo jazdy zależy nie tylko od zdolności poszczególnych kierowców, ale także od tego, jak prezentuje się dany wóz, a zwłaszcza jakie posiada opony. Przez to tak istotne jest, to aby dopasować opony właściwie do aktualnej chwili roku, tak by zapewnić im jak najlepszą przyczepność.

Continue reading “Czy wiemy jak wybrać felgę do własnego wozu?” »

Wymiana opon – dowiedz się, co ma zrobić każdy mechanik, do jakiego się zgłosisz?

Wymiana opon potrzebna jest nie tylko w razie złapania gumy. Warto to zrobić także wtedy, gdy nadchodzi zima, ponieważ opony zimowe gwarantują o wiele większe bezpieczeństwo, aniżeli opony letnie. Dzięki właściwemu ogumieniu sprawiają, że pojazd szybciej hamuje, co zwłaszcza ważne jest, gdy niespodziane coś albo ktoś wyskoczy na ulicę (a to przydarza się dość często).

Continue reading “Wymiana opon – dowiedz się, co ma zrobić każdy mechanik, do jakiego się zgłosisz?” »

Produkty i usługi związane z autami

Właściwe podejście do samochodów naszych klientów znacząco wyróżnia nas na rynku. Pragniemy proponować usługi na doskonałym poziomie i udaje nam się to znakomicie. Klienci chętnie korzystają z proponowanych przez nas rozwiązań i dlatego polecają również innym w stu procentach odpowiednie nabijanie klimatyzacji.

Continue reading “Produkty i usługi związane z autami” »

W jaki sposób powinno się dbać o wygląd swojego wozu?

Zakupienie samochodu wiąże się z wielkim kosztem, nic więc dziwnego, że posiadacze samochodów starają się o jak najlepiej dbać. Żeby prawidłowo troszczyć się o wóz musimy zwracać uwagę na jego sprawność, systematycznie wymieniać zużyte części, oraz także pamiętać o przeglądach. Kupując nowiutki, markowy wóz bezsprzecznie potrzebowalibyśmy także, by prezentował się on jak najlepiej przez jak najdłuższy czas, w związku z tym istotne jest także dbanie o jego design – zewnętrzny oraz wewnętrzny.

Continue reading “W jaki sposób powinno się dbać o wygląd swojego wozu?” »