Oświetlenie, które zmniejsza koszty

Oświetlenie w Twoim domu jest stare, co rusz się psuje i wymaga kosztownych napraw, jest energochłonne i nieprzyjazne środowisku? Najwyższy czas pomyśleć o modernizacji oświetlenia w stronę technologi LED.

lampa
Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Zmiana przestarzałej technologii na innowacyjne inteligentne |oświetlenie LED (kliknij: w tym sklepie) przyniesie korzyści w postaci polepszenia jakości oświetlenia, a przy tym wystroju pomieszczenia lub wizerunku Państwa firmy. Wzrost wydajności energetycznej z kolei pomoże obniżyć emisję CO2 do atmosfery i przynieść oszczędności nawet o 40% kosztów energii elektrycznej. Powszechnie wiadomo, że to się opłaca, jeśli mimo wszystko w dalszym ciągu nie jesteś pewien – przeprowadź audyt oświetlenia LED (wejdź: link do strony).

korytarz
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

oświetleniowa posiada w swojej ofercie audyt oświetlenia określonej sieci oświetleniowej w wyznaczonym budynku, zawierający:- przegląd i wyciągniecie wniosków na temat obecnego stanu sieci oświetlenia;- określenie możliwych do wdrożenia przedsięwzięć modernizacyjnych, ich skalę, parametry techniczne i ekonomiczne, z wytypowaniem rozwiązania optymalnego, przede wszystkim z punktu widzenia obniżania kosztów;- określenie najlepszego wariantu realizacyjnego i zaprojektowanie projektu modernizacji, uwzględniającego oprócz uwarunkowań technicznych i ekonomicznych także inne Państwa ;oczekiwania;- wprowadzenie proponowanych modernizacji systemu oświetlenia.

W dalszym ciągu boją się Państwo, o finansowe implikacje tego typu inwestycji? Bezcelowo. Koszty z z niej wynikające odrabia się już w ciągu pierwszych dwóch lat z oszczędności na kosztach oświetlenia uzyskanych z modernizacji. Modernizacja finansuje się więc sama a diody LED (sprawdź: pomagają przy okazji odświeżyć wystrój pomieszczenia czy budynku.

Zadzwoń do nas w celu wstępnej konsultacji dotyczącej audytu oświetlenia. Nasz adres