Podczas gdy mamy problem prawny kierujemy się do fachowego prawnika

Sporo stereotypów powstało odnośnie prawników. Uważamy, że głównie zależy im na kasie. Jednak przeciętnego Nowaka niech zainteresuje tylko jedno: efektywność pracy wynajętego akurat przez niego adwokata. Reszta to bądź co bądź sprawa niezbyt istotna.

Continue reading “Podczas gdy mamy problem prawny kierujemy się do fachowego prawnika” »

Komornik, czyli egzekutor prawa

Zawód komornika ma dwa oblicza. Opinie ludzi o tej „pościgowej” profesji z reguły są traktowane społecznie jako negatywne. Spotkanie komornika podczas pracy oznacza spotkanie się z wyrokiem, co w praktyce życiowej równa się ściganiem z nakazu sądowej instytucji administracyjnej. Myślisz że wiesz wszystko o notarialnym ściganiu?

Continue reading “Komornik, czyli egzekutor prawa” »

Niezbędne warunki otrzymania dotacji unijnych na rozwój firmy

Fundusze unijne są sporą wsparciem finansowym dla początkujących przedsiębiorców. To, czy dotacja na rozwój firmy okaże się dla nas realna, zależy od wielu czynników. Szczególnie ważne jest aby zainteresować się aktualnymi konkursami, które mogą być dla nas szansą na osiągnięcie upragnionego celu.

Continue reading “Niezbędne warunki otrzymania dotacji unijnych na rozwój firmy” »

Firmy trudniące się wytwarzaniem nagrobków – co zrobić, żeby wybrać tę najlepszą?

Kiedy potrzebujesz skorzystać z usług firmy zajmującej się produkowaniem nagrobków, wówczas bez wątpienia powinieneś poświęcić dużo czasu na to, aby odnaleźć naprawdę niezłych fachowców.

Continue reading “Firmy trudniące się wytwarzaniem nagrobków – co zrobić, żeby wybrać tę najlepszą?” »