Jeśli szukamy ładnego prezentu z Krakowa, kupimy go i w Sukiennicach i w najbliższym supermarkecie

Kraków nierzadko kojarzony jest z Wawelem – oczywiście nie dotyczy to każdego, kto odwiedza miasto, lecz jedynie takich zwiedzających, którzy nie przywykli do zagłębiania się w historię. Prawdopodobnie jeśli zapytalibyśmy tych osób, gdzie najlepiej w Krakowie pójść na zakupy, skierowaliby nas oni do Sukiennic.

Continue reading “Jeśli szukamy ładnego prezentu z Krakowa, kupimy go i w Sukiennicach i w najbliższym supermarkecie” »

Praktyczny kominek we wnętrzu

Wiele osób chce mieć u siebie w mieszkaniu kominek. Kominki przez bardzo długi czas były modne i chociaż bum na kominki już minął to nadal ludzie są zainteresowani zamontowaniem kominka u siebie w domostwach. Właściwie dobrany do wnętrza kominek świetnie dopełni wnętrze. Kominki bywają tylko elementem dekoracyjnym, ale są też wykorzystywane w chłodniejsze dni, jako źródło ciepła.

Continue reading “Praktyczny kominek we wnętrzu” »

Rozważania w kolejce do CPN-u – jak innowacje ulepszają świat?

W naszym otoczeniu jest sporo przedmiotów do których jesteśmy tak przyzwyczajeni, iż w zasadzie ich nie dostrzegamy. Po prostu ich używamy, bez głębszego zastanowienia się. I co zabawne, większość z nas uważa, iż te przedmioty istnieją od zawsze. Nierzadko nawet nie zdajemy sobie sprawy, kto odpowiedzialny jest za tenże wymysł. Na ogół są to proste sprzęty, nie wyposażone w migoczące diody, nie wydające brzmień i nie porażające kolorami, a mimo to takie proste rozwiązania zdecydowanie możemy określić rewolucyjnymi.

Continue reading “Rozważania w kolejce do CPN-u – jak innowacje ulepszają świat?” »

Rola i przeznaczenie ciepłomierza
Zatrważają cię opłaty za ogrzewanie?

To urządzenie pozwalające na znaczną oszczędność budżetu i możliwość spożytkowania gotówki na inne, przyjemniejsze cele, np. weekendowy wypad z najbliższymi nad jezioro. Czym tak naprawdę są ciepłomierze i jakie są ich cele?

Continue reading “Rola i przeznaczenie ciepłomierza<br />Zatrważają cię opłaty za ogrzewanie?” »