Oferty sektora finansowego dla klientów indywidualnych oraz firm.

Bank oferuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i firm. Polecamy szybki kredyt gotówkowy. By wypełnić formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do Internetu. Jeżeli masz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytu. Oferta to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Fundusze na dowolny cel do 150 000 zł, możesz otrzymać nawet w 15 minut. Nie musisz oczywiście mieć wcześniej konta w naszym banku, żeby dostać kredyt bez wychodzenia z domu.

pieniądze
Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com

Swoje zarobki możesz potwierdzić przesyłając mailem do naszego banku – skan historii konta, na które wpływa Twoje wynagrodzenie.

Jeśli ciekawi Cię ten tekst, to bez ociągania kliknij tutaj oraz zobacz dodatkowo inny równie zajmujący news sprzedam spółkę.

Dodatkowe informacje otrzymasz mailem po wypełnieniu wniosku kredytowego. Dla odbiorców sporządziliśmy również darmowe konta bankowe. Za prowadzenie konta bank nie pobiera żadnych opłat. Do dyspozycji klienta jest bezpłatna karta płatnicza i darmowe wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą – pod warunkiem, że co miesiąc na rachunek wpłynie minimum. 1000 zł z innych banków oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna płatność kartą debetową. Czytaj więcej

Darmowe konto bankowe, odznacza się również nowoczesnymi usługami bankowymi – korzystnym systemem premiowym, usługą money back oraz gamą interesujących produktów powiązanych. Konto zapewnia więc komfort korzystania z systemu transakcyjnego banku – nie tylko w wersji normalnej, ale także internetowej. dodatkowo polecamy otwarte konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,0% przez 6 miesięcy od daty otwarcia rachunku oraz inne zalety takie jak: loteria, w której można wygrać dwukrotność swojej pensji, korzystny pakiet ubezpieczeń już od pięciu złotych miesięcznie oraz propozycję realizacji przelewów na e-mail i numer telefonu.

Zaciekawił Cię ten wpis? To bardzo dobrze, gdyż też ta oryginalna treść wciągnie Cię całkowicie, więc sprawdź to!

Polecamy artykuł
Dla zakładów polecamy darmowe rachunki bankowe dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej korzyści przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego konta dla firm. Konto jest całkowicie darmowe – w pakiecie znajduje się darmowe prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Więcej na

pożyczka finansowa
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy często dokonują płatności bez użycia gotówki. Największymi atutami rachunku jest: sprawdzony system transakcyjny, przelewy natychmiastowe, korzystny pakiet ubezpieczeń w ramach rachunku; kody rabatowe na wybrane produkty i usługi portali partnerskich banku; modna aplikacja mobilna; możliwość korzystania z rachunku przez kilka osób (np. właściciela firmy i jego pracowników); możność skorzystania z bogatej oferty kredytowej dla firm; szeroki pakiet usług dodatkowych dla właścicieli konta.