Obudowa do Alcatel Pixi 4 4″ – fantastyczny sposób na to żeby rozwinąć skrzydła wyobraźni i dać upust swej indywidualności

Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, lecz także całą naszą codzienność. Stały się powszechnym rozwiązaniem.
Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest co najmniej kilka.

obudowa do Alcatel Pixi 4 4"
Autor: Matteo Bagnoli
Źródło: http://www.flickr.com

Samsung
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Niska waga, niewielkie rozmiary, przenośny charakter smartfonów, łatwa obsługa, wielofunkcyjność – wyliczać można bez ustanku. W dzisiejszych czasach komórka znajduje dużo różnych zastosowań. To organizer, odtwarzacz audio, aparat fotograficzny lub klient poczty elektronicznej.

Jeżeli chcesz poszerzyć swą znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj na stronie (http://rfid.zone/) następne informacje. Wystarczy wejść w ten link.

Należy wspomnieć, że coraz częściej bywa wykorzystywana, zwłaszcza przez młodych ludzi, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej grupy społecznej, symbol swej wyjątkowości. Rodzi się jednak pytanie: czy telefon może rzeczywiście okazać się pomocnym „narzędziem” wyrażania siebie? Jak najbardziej. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego wspaniałym przykładem. Na rynku spotkamy mnóstwo różnorodnych motywów i barw. Kora, panterka, trawa, kwiatki, serca, żelki, zwierzaki, pojazdy, budowle, graffiti, ideogramy – oferta jest niesłychanie bogata.

Tak naprawdę jedyne, co nas ogranicza w wyborze futerału to wyobraźnia. Nie musimy wcale poprzestać na samym etui i stworzyć własną oryginalną obudowę telefonu, umieszczając na niej wymyślony nadruk.