Planujesz uruchomienie własnego hoteliku? Zatroszcz się o gustowną i wygodną odzież dla zatrudnianych pracowników!

Osoby pracujące w hotelach i restauracjach mają nieustanny kontakt z podejmowanym konsumentem, co powoduje, że powinny prezentować się nieskazitelnie i gustownie. Zadaniem przełożonego nadzorującego ich pracę okazuje się zapewnienie im dopasowanej do zajmowanego stanowiska odzieży, która będzie odznaczała się nie tylko niebanalną estetyką, ale również będzie nad wyraz komfortowa.

W hotelu
Autor: Greger Ravik
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego odzież dla pracowników hotelu jest tak ważna?
Hotele zatrudniają szeroką kadrę pracowniczą, pracę znajdują tu recepcjoniści, pokojówki, pracownicy kuchni, kelnerzy, jak również menedżerowie i inni specjaliści. Wszyscy pracownicy – w mniejszym lub znacznym stopniu – stykają się z klientem i pozostają do jego dyspozycji. To oczywiste zatem, że pracownicy hotelu powinni prezentować się nienagannie i bardzo elegancko, robiąc na przybywających do hotelu osobach jak najlepsze wrażenie. Stanowią oni tak jakby wizytówkę tego miejsca, a ich wygląd świadczy o tym, jak hotel jest zagospodarowany.

Jak powinna prezentować się odzież dla hoteli?
Odmienne stanowiska pracy zobowiązują do stosowania różnych elementów odzieży, mimo wszystko dobrze jest utrzymać garderobę całej kadry w zbliżonym stylu (dodatkowe info).

Ten wpis wydaje się być ciekawy? Masz ochotę na następne wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj pozycjonowanie stron w wyszukiwarce w poniższy link.

W wypadku recepcjonistów i obsługi kelnerskiej sprawdzają się eleganckie spódnice i spodnie, połączone z delikatną koszulą oraz kamizelką. Osoby pracujące w kuchni powinny mieć uniform kucharski wraz z odpowiednim nakryciem głowy i obuwiem, a osoby trudniące się obsługą pokoi hotelowych – wygodne, a zarazem estetyczne mundurki. Elementy odzieży zamawiane dla wybranych pracowników można połączyć jednym charakterystycznym detalem, choćby znaczkiem hotelu wyhaftowanym na kamizelce.

Nie tylko estetyczna, ale również komfortowa
Dzisiaj oferta odzież dla hoteli i gastronomii jest bardzo bogata, niemal w każdym mieście znajdziemy firmy specjalizujące się w produkcji strojów służbowych. Czy to Poznań, Wrocław czy Gdańsk – bez trudu znajdziemy rozmaitą ofertę, która pomoże nam wybrać idealne stroje dla obsługi otwieranego obiektu. Nie można zapominać, że odzież, w której pracownicy wypełniają swe obowiązki, powinna być nie tylko ładna i elegancka, ale również wygodna. Poszczególne części nie mogą krępować ruchów, być zbyt obcisłe albo luźne, gdyż wygląda to bardzo nieładnie.

Hej, sprawdź to skleposwietlenie.pl, jeśli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a upewnisz się, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Warto dopilnować również, by komplety były uszyte z dobrej jakości tkaniny, która nie zniszczy się pod wpływem prania i nie traci koloru.