Obecnie powinniśmy inwestować w nasz rozwój

W dzisiejszych czasach łatwo rozpłynąć się w oceanie szarości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, którzy nawet chcą tego dokonać zderzają się ze ścianą. Zapisują się do różnorodnych reality show lub talent show i obnażają się przed całą Polską. Robią to, bo chcą być znani i coś zdobyć, to normalne, nie ma co tego negować, co z tego, bo są jedynie kukiełkami w rękach zawodowych graczy – speców z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli obiecujący zostaną błyskawicznie zapomniani.

To oczywiście utrudnienie w każdej sferze życia. Wiedzą o tym ludzie, jacy byli już naprawdę wysoko, a obecnie są zmuszeni schylać się bardzo nisko, aby podnieść coś z podłogi. Nie da się zawsze być na samym szczycie, sława trwa zazwyczaj dosłownie pięć minut. To nie oznacza jednak, że powinniśmy w ogóle zrezygnować z wszelkich prób.
Zgodnie z zasadą: żyć szybko, umierać młodo, niekiedy lepiej przeżyć szybkie, acz niezwykłe życie niż męczyć się sto lat w niepokojach i chorobach. Może to zbyt brutalny przykład, lecz dowodzi on w jakim sensie możemy podejść do tego problemu. Podejdź do swojego życia, jak do przygody, która ma po prostu koniec. No okej, ma, ale nie musisz o tych zagadnieniach myśleć, zrób więc wszystko, ażeby żyło Ci się bardzo dobrze tu i teraz.

Nie zwlekaj! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz opis, to czytaj również wynagrodzenie za czas choroby inne informacje na ten materiał. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Za często patrzysz w niebo, liczysz na cud?

To bezcelowe, bo cuda nie istnieją, wiem, iż zdajesz sobie z tego sprawę, lecz jednakże po raz kolejny wierzysz, że jednak, iż może akurat dziś spełnią się marzenia…Zamiast takich wyobrażeń kształć się cały czas, pragniesz się lepiej prezentować, mieć korzystniejsze relacje w kontaktach międzyludzkich uczęszczaj na szkolenie interpersonalne ( ciekawa oferta umieszczona jest tu), chcesz wykształcić w sobie cechy przywódcy, gdyż to pomoże Ci zrealizować karierę w Twojej branży, nie czekaj ani chwili dłużej, skorzystaj ze szkolenia z zakresu przywództwa.

szkolenie
Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Takiego typu, i paru pozostałych, przydatnych umiejętności nie nauczysz się siedząc w mieszkaniu i myśląc albo gapiąc się w niebo oczekując na gwiazdkę z nieba. Tylko praca nad sobą i parcie do przodu (lecz nie „na szkło”) sprawi, iż zostaniesz konkretnym zawodnikiem, a nie gwiazdką na jeden sezon, o jakiej wszyscy szybko zapomną.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis program pit projekt 2020, w którym znajdziesz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

I jeszcze coś, nie oczekuj drogi na skróty, aby coś zdobyć potrzebujesz kluczy, wyważenie drzwi może i skuteczne, lecz tylko w filmach.