Współczesne akcesoria dla każdego

Istnieje mnóstwo ludzi, którzy interesują się technologicznymi ciekawostkami, również uwielbiają nowoczesne gadżety. To oczywiście one, przystosowane do osobistych zamiłowań upraszczają i umilają nam życie na co dzień.

Jednym z takich gadżetów jest kamera na kask. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają sporty wyczynowe. W sklepach są aparaty zbudowane specjalnie z myślą o narciarzach, cyklistach i pasjonatach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy kamerujące duży kadr, ciąg mocowań i olbrzymie włączniki nagrywania, które bez trudu można obsługiwać w rękawiczkach. Nabywając kamerkę do umocowania na kasku, warto uprzednio wiedzieć jaką pragniemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1
Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Interesującym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się nowinkami technicznymi może okazać się dron. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego użytkownika wyekwipowany w technologie dotychczas niedostępne na rynku normalnych dronów. Nowa generacja dronów określana jest przez samo DJI jako inteligentne szybujące kamery. Najważniejszą nowością w tych sprzętach jest omijanie przeszkód. Funkcja ta jest aktywna cały czas.

Jeżeli musisz skontrolować prawdziwość danych znajdujących się w tym materiale, to kliknij tu oraz zweryfikuj info u źródła a zdobędziesz stuprocentową pewność w takiej kwestii.

Sprawne mijanie przeszkód możliwe jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie wyekwipowany jest Phantom 4.

Dwie kamery frontowe konstruują wolumetryczną mapę otoczenia i umożliwiają wykrywać przeszkody z dużej odległości. Kiedy dron wykryje trudność, jest w stanie próbować ją ominąć, a kiedy uzna, że to niewykonalne, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T latać może maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h.

Czy uzupełniające treści dotyczące poruszanej tu sprawy będą dla Ciebie użyteczne? Jeśli tak, kliknij ten link – to wiarygodne informacje.

Dron wyekwipowany jest również w zintegrowany gimbal i kamerę, jaka nagrywa filmiki w wysokiej rozdzielczości. Kamera jest w stanie też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron proponuje niezwykle unikatową konstrukcję i zachowanie w toku startu i lądowania. Ma ramiona z włókna węglowego, jakie jest możliwość schować w trakcie lotu, by nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyczerpać całkowity zasięg obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie ostatnich generacji i charakteryzuje się oryginalnymi inteligentnymi układami.