Nowoczesna technologia i duża klasa elektronicznego systemu kontroli przynosi wspaniałe możliwości

Kraj kształtuje się w zawrotnym tempie dzięki nowoczesnej technologii. Zaawansowany postęp oraz technologie doświadczamy wszędzie. W mieszkaniu korzystamy z niej każdego dnia siedząc przed komputerem czy też robiąc wyżywienie za sprawą ogromnej klasy urządzeń. W pracy też korzystamy z niej dzięki samoczynnej bazie informacji czy samoczynnej obsłudze klienta.

kontrola dostępu
Samochody, maszyny czy urządzenia sprawiają dzięki rozwojowi oraz nowoczesnej technologii, iż nasze życie staje się o wiele łatwiejsze i komfortowe. A także korzystamy z nowoczesnej technologii w drodze, komputer przenośny czy też współczesne telefony ma właściwie każdy. Bezosobowe automaty drukują nam bilet autobusowy, za sprawą jakiego przechodzimy przez bramy czy też (zobaczysz) jest możliwość wypłacać pieniądze w bankomacie. ESOK to elektroniczny system kontroli dostępu stosowany wszędzie tam, gdzie jest wielka cyrkulacja osób.

Sprawdź też –

Doskonale sprawdza się w budynkach monitorowanych m.in. w bankach, biurowcach czy instytucjach, a również w basenach czy różnych zakładach. ESOK to nowoczesna technologia w pełni automatyczna do kontroli przesunięcia osób w budynkach monitorowanych, jaka wysyła dane z czytnika do komputera za sprawom jakiego wiemy w jakim punkcie był ostatnio wykorzystywany. Elektroniczny system kontroli dostępu może być w kształcie karty zbliżeniowej, breloczka czy bransolety na rękę. (bramki obrotowe)

Zapewnia ogromny komfort klientom poprzez szybką i sprawną ich obsługę, swobodne poruszanie się po budynku oraz korzystanie oferowanych usług. Bramki obrotowe dzięki receptorom zbliżeniowym prędko oraz efektywnie otwierają się używając wyłącznie jednego sensora w obiekcie. Przeznaczone są też wszędzie tam gdzie istnieje ogromna cyrkulacja osób i pracują w układzie stałym. Bramki obrotowe małe są stosowane w miejscach kontroli upoważnień do wejścia w budynkach użyteczności zbiorowej, miejsc ochrony biletowej czy opłat. Natomiast duże bramki wykorzystywane są na obszarze portów lotniczych czy też dworcach – doczytaj na tej stronie.