Nasze z każdym rokiem nowsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

Telefony komórkowe i także starsze aparaty dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.
Dotyczy to głównie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo porysować lub zepsuć.

futerał ZTE Blade L5
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęt - selfie
Autor: wiktor jedrzejczak
Źródło: http://www.flickr.com
Jakże często trzymamy telefon w kieszeni albo w torebce z powiedzmy kluczami. To działanie naraża głównie wyświetlacze na uszkodzenia lub (zobaczysz) przynajmniej porysowanie. Nie wspominając już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, często smartfony posiadają szkło Gorilla Glass lub (odnośnik) obudowy odporne na spadanie z wysokości. Jednak wiele, głównie tańszych urządzeń, narażonych jest na wiele zwyczajnych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt szybkiemu uszkodzeniu, należy poszukać właściwego pokrowca na telefon. Etui zapewni nie tylko zabezpieczenie, ale także pozwoli przypiąć aparat do paska przykładowo w czasie biegania. Etui na smartfon może być także wodoodporne, co umożliwi pływanie z telefonem. Niektóre pozwalają na zanurzenie się nawet do 3 m pod wodę.
Smartfon
Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com
Należy nade wszystko dobrać etui do modelu naszego urządzenia pod względem rozmiaru. Gdy szukamy unikalnego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, mamy szansę znaleźć coś właściwego na rynku. Na polskim rynku istnieje bowiem dużo zakładów, które specjalizują się tylko w wytwarzaniu takich akcesoriów. Odnajdziemy najróżniejsze barwy i motywy, które uatrakcyjnią nasz aparat. Możemy też zechcieć zaprojektować indywidualny wzór. W naszej gestii jest także dobór, jak najlepiej zamierzamy zabezpieczyć nasz smartfon.

Czy wystarczającym okaże się futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Warto by pogłębić tę tematykę, aby nasz telefon służył nam dłużej.