Najtańsze wysyłki zagraniczne – jak zrobić to mądrze i nie przepłacić? Nadajemy i śledzimy paczkę dzięki platformie internetowej.

Kiedy mamy w planach wysyłanie dużej ilości przesyłek zagranicznych, oczywiście korzystna dla naszego portfela będzie opcja tanich przesyłek. Warto prześledzić witryny internetowe i oferty wiodących firm kurierskich, aby wybrać najlepiej i by dość niewysoka cena nie niosła za sobą dość niskiej jakości.

Przesyłka
Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie rynek oferuje naprawdę szeroki wybór usług kurierskich w bardzo atrakcyjnych cenach, bez żadnych ograniczeń i przymusu podpisywania umów. Oczywiście, naszym celem jest wygodne nadanie paczki, a rezultatem jest jak najszybsze i niczym niezakłócone dostarczenie jej do odbiorcy . Sporym udogodnieniem dla nadawcy przesyłki jest również opcja podglądania drogi realizowanych zamówień. Dobrze jest znaleźć firmę, która proponuje tanie przesyłki zagraniczne do wszystkich krajów na terenie Unii Europejskiej.

Zanim zrobimy swoją przesyłkę, zapoznajmy się z podstawowymi wymaganiami pakowania i ich opisywania, bo podczas transportowania i sortowania, paczki mogą być narażone na wibracje, wstrząsy oraz wgniecenia, dlatego żeby zagwarantować im możliwie najlepsze bezpieczeństwo, warto zabezpieczyć ją według instrukcji tak, aby nasza przesyłka, nawet z kruchą zawartością, dotarła do adresata w idealnym stanie.

Dobrze, jeżeli karton (vincent-przejdź do nas po linku tę zakładkę) jest kilkuwarstwowy, ewentualnie niepewne miejsca można wzmocnić pakową taśmą. Poza tym wolne miejsca w paczce powinny zostać wypełnione, w ten sposób żeby zawartość paczki nie mogła się luźno ruszać. Świetnym wypełnieniem będą wióry styropianowe lub wiórki z niszczarki. Towar nie powinien dotykać kartonu ani stykać się ze sobą.

Tanie przesyłki zagraniczne możemy opłacić przelewem bez opuszczania domu. Wszystko idzie szybko i sprawnie, więc w ciągu kilku dni nasz adresat będzie mógł cieszyć się oczekiwaną przesyłką. Zanim kurier dostarczy przesyłkę do drzwi naszego adresata możemy monitorować, gdzie ona jest wpisując jej numer przewozowy w przeznaczonym do tego miejscu na platformie internetowej naszej firmy kurierskiej (poznaj dodatkowe informacje).

Kiedy będziesz zdania, że zawarte w tym artykule informacje są ciekawe, zobacz jeszcze szczegóły na witrynie. Odnajdziesz tam równie przydatne dane.

Aby dokonać dobrego wyboru, możemy użyć przydatnej porównywarki, która uwzględni kraj, do którego chcemy coś nadać, ciężar i wielkość przesyłki.