Najlepsze torby ekologiczne

W dzisiejszych czasach wiele trudności ze sprawami związanymi ze środowiskiem naturalnym ciągle wzrasta. Jednym z tego typu problemów jest duża ilość śmieci. Trzeba więc obecnie zwracać baczną uwagę na to, ile wyrzuca się na śmieci, jak i na to czy w hipermarkecie podczas robienia zakupów wybiera się worki foliowe, czy też bardziej rekomendowane ekologiczne torby papierowe?

Continue reading “Najlepsze torby ekologiczne” »

Wpis odnośnie tego z czego może składać się plakat

Mając przed sobą biały karton, termin i ogólny brak weny, trzeba przyznać, że zrobienie plakatu nie jest sprawą łatwą. Żeby ten zamiar uzyskać trzeba zagospodarować barwy, grafikę i bezgraniczne pokłady wyobraźni. Trzeba mieć na uwadze, że zwieńczeniem jest przyciągnięcie uwagi obserwatora i ośmielenie go do tego, żeby przybliżył się i zapoznał się z informacjami zawartymi na plakacie. Produkcją plakatów zajmuje się drukarnia we Wrocławiu.

Continue reading “Wpis odnośnie tego z czego może składać się plakat” »

Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na fantastyczną ulotkę

Otwierając restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co sprawić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zaciekawionych. Jest kilka rozwiązań na zwrócenie uwagi zainteresowanych. Ciekawym są ulotki lub różne nadruk.

Continue reading “Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na fantastyczną ulotkę” »