Kiedy należy zakładać monitoring?

Bardzo często pojawia się kwestia ochrony prywatności, a także możliwościach zwiększania bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak również obiektach publicznych oraz przemysłowych. Niemało polskich miast posiada już teraz monitoring w najbardziej zatłoczonych miejscach, głównie przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy umieszczany jest również w większych zakładach pracy, a także na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, centrach handlowych czy parkach.

Continue reading “Kiedy należy zakładać monitoring?” »

Wakacje coraz bliżej, wyjazd zabukowany, lecz czy zabezpieczyłeś swój dom?

Kwestia zabezpieczenia domu przed intruzami nie dotyczy oczywiście tylko wakacji, jednak bez wątpienia okres urlopowy to czas, kiedy tym bardziej powinniśmy zadbać o to, by w czasie relaksu na plaży nie martwić się, czy czasem ktoś nie kradnie nam części sprzętów.

Continue reading “Wakacje coraz bliżej, wyjazd zabukowany, lecz czy zabezpieczyłeś swój dom?” »

Czy wiekowy komputer jest już zupełnie do wyrzucenia? Okazuje się, że nie. Potrzeba nieznacznych ulepszeń, aby zyskał nową jakość

Inwestując parę złotych, możecie tchnąć w waszego starego peceta nowe życie – wystarczy zamontować odpowiednie podzespoły.

Jeżeli nie chcecie zmieniać przeznaczenia przechodzonego komputera, tylko ciągle korzystać z niego jako z najbardziej istotnej maszyny, musicie wykonać przemyślany upgrade sprzętu. Mamy odpowiednie rozwiązania dla każdego typu sprzętu.

Continue reading “Czy wiekowy komputer jest już zupełnie do wyrzucenia? Okazuje się, że nie. Potrzeba nieznacznych ulepszeń, aby zyskał nową jakość” »

Micro windy idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów.

Nasze przedsiębiorstwo jest najstarszym producentem małych wind towarowych w Polsce. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy gwarantujemy Państwu najlepszą jakość towaru. Małe dźwigi użytkuje się do pionowego transportu ładunków o niedużych gabarytach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie towarów w: obiektach gastronomicznych, sklepach, motelach, domach jednorodzinnych, bibliotekach itp.

Continue reading “Micro windy idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów.” »

W jaki sposób przebiega wybór i zamontowanie klimatyzacji w biurze

Latem w czasie bardzo wysokich temperatur bardzo niełatwo chłodzić mieszkanie. Otwieranie okien to jedynie większe ilości ciepła. Dlatego też coraz większa liczba osób decyduje się na założenie klimatyzatora. Czasami montaż klimatyzacji w domu brany jest za rzecz zbędną, ale kiedy we wnętrzach jest zbyt gorąco, czujemy się zwyczajnie źle, w szczególności kiedy w dodatku powietrze jest wilgotne.

Continue reading “W jaki sposób przebiega wybór i zamontowanie klimatyzacji w biurze” »