Każdy chyba z nas miał kiedyś okazję widzieć brygadę energetycznego zakładu, zajmującą się naprawą sieci energetycznej

Najważniejszym narzędziem pracy takiej ekipy jest koszowy podnośnik, czyli ulokowany na wysięgniku kosz, do którego wchodzi pracownik i następnie całość podnosi się na właściwą wysokość. W przypadku sprzętów elektrycznych takie urządzenia spełniać muszą odpowiednie normy bezpieczeństwa, co oznacza że muszą być należycie odizolowane od pozostałych części maszyny.

Continue reading “Każdy chyba z nas miał kiedyś okazję widzieć brygadę energetycznego zakładu, zajmującą się naprawą sieci energetycznej” »

Ciekawy pomysł na hobby, a może kosztowne zabawki dla bogaczy, czyli parę słów o modelarstwie rc

Modelarstwo rc, tzn. modele, jakie są sterowane zdalnie za pomocą fal radiowych. Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o tym, aby mieć mały model samochodu wyścigowego ze zdalnym sterowaniem?

Continue reading “Ciekawy pomysł na hobby, a może kosztowne zabawki dla bogaczy, czyli parę słów o modelarstwie rc” »

Szykowne oraz pożyteczne umeblowanie w aranżacji wnętrz

Urządzając swoje mieszkanie na pewno przede wszystkim zwracamy uwagę na to, żeby nabywane przez nas meble były pożyteczne, efektywne a także stylowe i eleganckie. Każdy z nas pewno chce ażeby jego mieszkanie wyglądało faktycznie porządnie, ładnie i elegancko, jednak nie możemy zapomnieć o tym, że meble które nabywamy muszą być sporządzone prawidłowo i trwale, ponieważ funkcja praktyczna także ma nadzwyczaj istotne znaczenie.

Continue reading “Szykowne oraz pożyteczne umeblowanie w aranżacji wnętrz” »