Koncepcje na ulepszenie swojego samochodu, czyli jak sprawić, aby nasz samochód był bardziej wydajny.

Każdy facet chce miećsprawnie funkcjonujący pojazd. Co jeżeli j marzy mu się super szybka machina z różnymi nowymi technologiami? W dzisiejszych czasach jest to możliwe, dzięki nowej technologii.

Continue reading “Koncepcje na ulepszenie swojego samochodu, czyli jak sprawić, aby nasz samochód był bardziej wydajny.” »

Jak upamiętnić istotne wydarzenia? Przydatna może będzie kamera

Przyjęcia okolicznościowe są różne. Urodziny, rocznice, czy ślub to te, które mają dla nas istotne znaczenie i zależy nam na tym, by na długo pozostały w naszej pamięci. W związku z tym najczęściej chcemy je w odpowiedni sposób upamiętnić. Do wyboru mamy przede wszystkim zdjęcia i filmy video. Fotografowanie na rozmaitego rodzaju imprezach, to już norma zważywszy, że to najpopularniejszy i najszybszy sposób na upamiętnienie ważnych dla nas chwil.

Continue reading “Jak upamiętnić istotne wydarzenia? Przydatna może będzie kamera” »

Najnowsze oblicze technologii HD

Pasjonaci rejestrowania wyczynowych faktów sportowych doczekali się sprzętu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają najwyższe kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają fantastyczną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej dotychczasowy standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą spadkobierczynią modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością jakiegokolwiek ustawienia pola widzenia kamery zapewnia właścicielowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod nietypowym kątem.

Continue reading “Najnowsze oblicze technologii HD” »

Zadbaj o optymalną kondycję swojego pojazdu, wymieniając wyeksploatowane części

Dobra kondycja użytkowanego samochodu jest niesamowicie istotna, gdyż wpływa ona na bezpieczeństwo i komfort podróży. Jeśli jedynie stwierdzimy, że w naszym wozie coś poczyna szwankować, lepiej od razu zabrać go do mechanika i zadysponować pełną diagnostykę, a później powymieniać części, które zostaną wskazane jako zużyte.

Continue reading “Zadbaj o optymalną kondycję swojego pojazdu, wymieniając wyeksploatowane części” »