Moc informacji jest nieprzerwanie panująca i to w wielu sferach naszego życia. Przykłady znajdziemy na przykład w handlu

Zdaje się, iż funkcjonujemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na standardowe środki wyrazu, jak papier czy druk. Nic bardziej mylnego, przynajmniej, gdy mówimy o Polsce. Być może na Zachodzie prezentuje się to bardziej zdecydowanie, gdyż tam prasa drukowana boryka się już z wielkimi trudnościami, i być może do nas również to dojdzie w swojej najbardziej groźnej postaci, jednocześnie to ledwie prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć jak prezentuje się u nas handel.

promocja
Źródło: flickr.com

Chociaż internetowe zakupy coraz bardziej królują, choć wszystko się komputeryzuje, to jednocześnie gazetki promocyjne cieszą się stale wielką popularnością.

I to gazetki promocyjne w papierowej wersji. Może ciężko w to niektórym uwierzyć, lecz cieszą się one wielką popularnością o czym świadczy to ile konsumentów odwiedza portale skupiające te promocje jak :. Wiele osób myśli, iż skoro w sumie wszystko można odnaleźć w internecie, to po co drukować coś na papierze. No tak, to trochę takie podejście jak w temacie drukowanych a elektronicznych książek.

Ekscytuje Cię ten niebanalny artykuł? Jeżeli tak, poza tym zerknij koniecznie (http://ogrodzenia-betonowe.waw.pl/oferta/) na tekst, który został zamieszczony tutaj – on również wzbudzi twoją ciekawość!

Są bowiem osoby, które przestały kupować książki, nie widzą potrzeby w tym, żeby wydawać na to pieniądze.

Podobnie jest filmami i z muzyką, skoro wszędzie jesteśmy w stanie to dostać za darmo albo za mniejsze pieniądze, to po co to kupować? Jest w tym wiele słuszności, a na pewno logiki, lecz w rzeczywistości nie ma w tym podejściu rozumienia dla standardowego problemu, którym jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież promocyjne materiały także jesteśmy w stanie przeglądać w internecie, możemy wejść na stronę www, na jakiej są wszelkie informacje na ten temat, gdzie mamy bogaty katalog sklepów i ich promocje i oferty.

Czy ekscytuje Cię podobna kwestia? Jeżeli tak, to kliknij ten link i zdobądź pomocne info (http://www.mtc-rental.pl/oferta.html) także na pokrewnej witrynie!

Jednak i tak wiele osób pragnie otrzymać papierową gazetkę promocyjną.

gazetki promocyjne
Źródło: pixabay.com

Rzeczywiście, z jednej strony znamienny jest tu brak umiejętności korzystania z sieci, szczególnie odnosi się to do starszych osób. Skoro nie mają oni dostępu do sieci albo nie potrafią z niego korzystać, to wybiorą gazetkę papierową. Wiele jednak osób potrafi sprawdzić wszystko w internecie, a mimo to lubi korzystać z papieru. To po prostu, jak w przypadku papierowej książki, to pragnienie obcowania z czymś fizycznym jest bardziej mocna. To dosyć interesujące zjawisko, ponieważ pokazuje, iż nie jesteśmy jeszcze całkowicie pochłonięci przez tą całą cyfrową rewolucję.