Mniej energochłonne diody LED w trosce o przyrodę.

Docelowym wyjściem zatem byłoby stosowanie oświetlenia przyjaznego środowisku, którego technologia pozwala ograniczyć zużycie energii oraz emisję dwutlenku węgla, jak np mało energochłonne lampy LED.

Światło diodowe
Autor: LARS
Źródło: LARS

Na nieszczęście, jak pokazują badania, większość Polaków wciąż nie ma świadomości o dyrektywach UE, obligujących Polskę do ograniczenia wykorzystania energii elektrycznej o o co najmniej 1/5 i zmniejszenia ilości groźnych substancji przenikających do ekosystemu i nie zważa na modernizację oświetlenia. Tymczasem nowoczesne rozwiązania LED znakomicie wpisują się w modę na ekologię. Diody led poza ich niepodważalnymi niskimi wartościami zużycia prądu, są wolne od szkodliwych substancji typu rtęć, są przy tym stworzone z uwzględnieniem ewentualności bezproblemowego demontażu i utylizacji.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace
Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Firma LED Solutions Polska działa z myślą o propagowaniu energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych w różnych sferach funkcjonowania – od domów, poprzez instytucje aż po duże pomieszczenia fabryczne. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach postępującej degradacji przyrody wszyscy powinni mieć własny udział w zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla i zużycia prądu.

Na naszej stronie z artykułami oświetleniowymi na oferujemy dużo proekologicznych artykułów, spełniających rygorystyczne wymogi UE. Naszych klientów na pewno ucieszy fakt, że dzięki zakupowi energooszczędnego oświetlenia LED mają prawo spodziewać się nie tylko błyskawicznego zwrotu inwestycji, ale też przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego, za pomocą redukcji CO2, a co za tym idzie ograniczeniu globalnego ocieplenia.

Żarówka energooszczędna
Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Warto też zainteresować się naszym unikalnym programem LEDleasing przeprowadzanym celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej dzięki zastąpieniu starego lub niewydajnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy jednoczesnym nieponoszeniu nakładów inwestycyjnych ze strony inwestora. Więcej informacji możesz poznać w tym miejscu: