Micro windy idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów.

Nasze przedsiębiorstwo jest najstarszym producentem małych wind towarowych w Polsce. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy gwarantujemy Państwu najlepszą jakość towaru. Małe dźwigi użytkuje się do pionowego transportu ładunków o niedużych gabarytach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie towarów w: obiektach gastronomicznych, sklepach, motelach, domach jednorodzinnych, bibliotekach itp.

Winda
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystanie z małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko usprawnić pracę w danym przedsiębiorstwie, ale również daje oszczędność czasu. Tego rodzaju dźwigi posiadają udźwig do 300 kg, liczbę przystanków – 15 oraz wysokość podnoszenia do 45 m. Dźwig może mieć otwierać się wychylnie adwokatem (zobacz jesteśmy tutaj) gilotynowo. Powierzchnia jest wykonana ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej. Nasze dźwigi odznaczają się prostotą i wysublimowanym wyglądem. Małe dźwigi są proste w montażu. Samonośna konstrukcja znacznie ułatwia zamontowanie windy i zmniejsza zakres prac budowlanych.

Konstrukcję obudowuje się po zainstalowaniu dźwigu:- blachą stalową,- blachą kartonowo-gipsową, wzory (polecamy kliknij, zobacz, sprawdź) – ścianką murowaną tudzież żelbetową.

Małe dźwigi mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje wedle wymagań klienta: - oświetlenie kabiny, – podgrzewanie kabiny, – dodatkową półkę (z możliwością jej wyjęcia), – wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją dźwiękową itp.

Dźwigi spełniają wszelkie niezbędne atesty Wystawiana jest na nie także 24-miesięczna gwarancja. Oprócz tego proponujemy Państwu usługi konserwacji, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych – różnego rodzaju urządzeń dźwigowych.

Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami dźwigów w Polsce oraz Europie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do części zamiennych i podzespołów. Nasi konserwatorzy posiadają liczne uprawnienia, wieloletnie doświadczenie oraz wyposażeni są w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia fachowej konserwacji. Oferujemy także serwis 24 h/ dobę – 7 dni w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów i serwis oraz konserwację urządzeń dźwigowych instalowanych przez inne przedsiębiorstwa.

Teren naszej działalności konserwacyjno – serwisowej obejmuje cały kraj. W każdym większym mieście posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www lub do kontaktu telefonicznego.