Najważniejsze plusy, jakie zapewnia marketing relacji

Zmieniające się sytuacje na rynku nastręczają od firm uniwersalności. Klienci są coraz to bardziej wymagający, a pozyskanie konsumenta w warunkach wielkiej rywalizacji staje się coraz trudniejszym zagadnieniem. Marketing relacji i narzędzia które służą do jego realizacji, mogą okazać się świetnym źródłem wyższości konkurencyjnej. Dbanie o zadowolenie klienta i zdobywanie jego lojalności, także budowanie korzystnego wizerunku firmy w świadomości nabywców to lokaty, jakie procentują przez długie lata.

Continue reading “Najważniejsze plusy, jakie zapewnia marketing relacji” »

Karty zbliżeniowe jako karty bezdotykowe, plastikowe przypominające wyglądem kartę płatniczą, z wmontowanym niewielkim mikroprocesorem, pamięcią i anteną.

Kontrola dostępu to układ polegający na zainstalowaniu pewnych urządzeń lub oprogramowania oraz urzeczywistnianiu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu. Kontrola dostępu ma zastosowanie głównie pośród wielkich korporacji, których pracownicy pracują w biurowcach i kampusach. Często układy te używa się do zabezpieczeń psamodzielnych lokali, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej procedury uwierzytelniania świadczy fakt wprowadzenia jej na zabawach masowych, wyciągach narciarskich, a też na płatnych parkingach. Kontrola dostępu jest to najlepsze rozwiązanie, przy każdych drzwiach instalowany jest czytnik – kontroler który został zaprogramowany do obsługiwania wprowadzonych kart, czytnik – kontroler nie jest połączony żadną siecią z innymi czytnikami w budowli ale działa samodzielnie.

Continue reading “Karty zbliżeniowe jako karty bezdotykowe, plastikowe przypominające wyglądem kartę płatniczą, z wmontowanym niewielkim mikroprocesorem, pamięcią i anteną.” »

Należyta kontrola wejścia

Kontrola dostępu jest to system polegający na zainstalowaniu dobranych narzędzi, czy też programu, również wdrożeniu sposobów organizacyjnych, posiadających na celu identyfikację jednostek.

Profesjonalna kontrola dostępu pozwala skutecznie ograniczyć wejście do konkretnych pomieszczeń znajdujących się na obszarze danego biura, zakładu pracy, lub wnętrz osobistych.

Continue reading “Należyta kontrola wejścia” »