Profesjonalne wsparcie sprzedaży

Bycie obecnie własnym szefem otwiera przed każdą ambitną osobą chętnych rozmaitych dróg rozwoju, oferuje możliwość samodzielnej i zrównoważonej pracy oraz duże zarobki. Należy jednak popatrzeć na sprawę trzeźwo: szeroko pojmowany rynek jest dla każdego biznesmena dziś bardziej przekonywujący od alternatyw. W takiej pracy nadzwyczaj jest pożyteczna najbardziej cierpliwość a także nowatorstwo. Perspektywa własnej firmy nierzadko kusi bezpiecznymi pieniędzmi ,a także niezmiennością posady.

Continue reading “Profesjonalne wsparcie sprzedaży” »

Z jakich powodów opłaca się interesować się systemami lojalnościowymi?

Lojalność jest najważniejsza – w małżeństwie, przyjaźni, ale także w relacjach typowo konsumenckich. A więc jeżeli jako właściciele firmy będziemy umieli stworzyć więź ze swoimi klientami, pewnie to sprawi, iż będziemy zarabiali dużo większą kasę. Zresztą nie chodzi wyłącznie o kasę, generalnie warto zadbać o klientów, ponieważ ciężko bez nich funkcjonować. Klienci i pracownicy – chociaż w wielu przypadkach przedsiębiorcy tak jakby zapominają w ogóle o nich, deprecjonują ich ogromne znaczenie, to jednakże są oni najważniejsi.

Continue reading “Z jakich powodów opłaca się interesować się systemami lojalnościowymi?” »

W jaki sposób zdobyć wiernego klienta?

Dobrze zaprojektowane programy lojalnościowe mogą stworzyć znakomitą platformę komunikacyjną z grupą ważnych klientów, gdzie wymiana zdobywanych przez klientów punktów na określone towary stanowi rodzaj dialogu. To, że klienci zyskują możliwość wymiany zebranych punktów na nagrody, stanowi często bardzo silny element w ich rekrutacji i przez długi czas jest znaczącym elementem dialogu.

Continue reading “W jaki sposób zdobyć wiernego klienta?” »