Prowadząc firmę trzeba zadbać o przygotowanie okresowych szkoleń, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele prawie każdej dużej korporacji stoi szef, jaki pragnie mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to jednak możliwe bez zatrudnienia wykwalifikowanych , a także kompetentnych wspólników do zajmowania się konkretnymi działami i zmianami. Nikt nie potrafi funkcjonować 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę działają potężne zakłady przemysłowe.

Continue reading “Prowadząc firmę trzeba zadbać o przygotowanie okresowych szkoleń, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników” »

Czy branża transportowa jest dobrym pomysłem na biznes?

Prowadzenie osobistego biznesu to marzenie bardzo dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej wprawdzie praktyka pokazuje nam, że nie wszyscy z nas posiadają stosowne umiejętności, dzięki którym własna aktywność gospodarcza stanie się bezprecedensową propozycją zarabiania przez nas dochodów. W tym miejscu pożądane byłoby również dodać, że bez wątpliwości istnieją pewne wypróbowane sposoby, dzięki którym możemy odnieść wysokie profity finansowe, jednak zarówno to wymaga pewnego zaangażowania oraz dużej dozy kreatywności.

Continue reading “Czy branża transportowa jest dobrym pomysłem na biznes?” »

Dostarczanie produktów drogą morską do Chin

Idealne poruszanie się po niezwykle szybko zmieniającym się rynku spedycyjnym to zadanie ciężkie. W trakcie obecnego kryzysu finansowego trudno zdecydować się jak najlepiej zadbać o swoją przyszłość, a także o własne towary. Klasyczne sposoby transportu towarów okazują się zwyczajowo kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie warto sprzedawać własne towary.

Continue reading “Dostarczanie produktów drogą morską do Chin” »

Co jest istotą programów lojalnościowych?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od projektu, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.

Continue reading “Co jest istotą programów lojalnościowych?” »