Analizujemy czy opłaca się nabywać laptopy z drugiej ręki

Kiedy chcemy kupić laptopa zastanawiamy się, na jaki model wystarczy nam pieniędzy. Powinniśmy, więc pomyśleć o pozostałych opcjach. Nie trzeba wybierać przecież laptopa ze sklepu można wziąć pod uwagę z drugiej ręki. Jeśli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że nie mamy pewności czy laptop okaże się na 100% sprawny.

Continue reading “Analizujemy czy opłaca się nabywać laptopy z drugiej ręki” »

Kupno laptopa to niełatwa sprawa – sprawdź nasze porady

Należy wydawać sobie sprawę z tego, że producentów laptopów jest niesamowicie dużo, a co się z tym wiąże, mamy szanse tak długo szukać własnego wyśnionego modelu, który jednocześnie będzie też w wymarzonej kwocie. Co warte zaznaczenia, to czasami te laptopy różnią się niedużo, jednak przy niektórych parametrach nawet niewielkie zmiany mają szanse być naprawdę niesamowite.

Continue reading “Kupno laptopa to niełatwa sprawa – sprawdź nasze porady” »

Torba do laptopa to również ważna sprawa

Przeważnie jeśli chcemy kupić laptopa, to skupiamy się na jego parametrach, na tym co nam przedstawia, co będziemy mogli na nim zrobić, a czego z pewnością zrobić nam się nie uda. Mimo wszystko warto wydawać sobie sprawę z tego, że istotny jest także rozmiar naszego laptopa, zwłaszcza wtedy kiedy pragniemy go często przemieszczać i jednocześnie chcemy do niego właściwej torby.

Continue reading “Torba do laptopa to również ważna sprawa” »

Aplikacje przyspieszające PC i nie tylko…

W naszych czasach mało, kto nie posiada komputera. Obecnie wszyscy po prostu jesteśmy skomputeryzowani. Ale każdy z nas zna się na informatyce. Owszem umiemy włączyć komputer, wpisać kilka słów w Wordzie, stworzyć prezkę w Power Poincie i popatrzeć na strony internetowe. Ale na tym przeważnie kończy się nasza umiejętność ogarniania czegokolwiek, co wiąże się z naszym sprzętem komputerowym. Tymczasem warto byłoby pomyśleć o tym, że jeśli komputer nam zamula, to trzeba byłoby zainstalować darmowy program do przyspieszenia komputera.

Continue reading “Aplikacje przyspieszające PC i nie tylko…” »

Wpływ najnowocześniejszych technologii na nasze życie

Nie ulega wątpliwości, że komputer to skomplikowane narzędzie, ale przy tym nadzwyczaj wygodne w użyciu. Dzisiaj osiągalne maszyny stworzone są wedle wytycznej „wyjmij z opakowania i użytkuj”. Tak rzeczywiście jest na początku. Z czasem jednakże wydajność komputera może w widoczny sposób spaść. Powód jest prosty – nowo instalowane oprogramowanie w trakcie tego procesu może kopiować na dysk laptopa pliki które następnie nie będą przydatne jednak ich wpływ na działanie komputera może być ujemny.

Continue reading “Wpływ najnowocześniejszych technologii na nasze życie” »