Które profesjonalne oświetlenie najlepiej sprawdzi się na scenie?

Światło było obecne na scenach muzycznych i teatralnych od najdawniejszych czasów. Jeszcze kilkanaście lat wcześniej popularne było wykorzystywanie dużych i niewygodnych lamp scenicznych, których głównymi minusami była duża konsumpcja energii elektrycznej oraz fakt że w dużym stopniu nagrzewały się do wysokich temperatur.

Continue reading “Które profesjonalne oświetlenie najlepiej sprawdzi się na scenie?” »

Oświetlenie domowe na doskonałym poziomie

Atrakcyjnych lamp i kinkietów na rynku nie brakuje i to one cieszą się ogromnym zaciekawieniem konsumentów. Wybór konsumentów zależy od ich preferencji, a nasi fachowcy są po to, aby nieustannie oferować znakomitą jakość. Oferty z najwyższej półki zwracają uwagę zamawiających najbardziej, ale nie ograniczają się oni w swych wyborach. Dokładają wręcz wszelkich starań do tego, by znaleźć coś właściwego dla siebie, nawet przy niewielkim budżecie.

Continue reading “Oświetlenie domowe na doskonałym poziomie” »

Współczesne i oryginalne oświetlenie w łazience – tanie lampy oraz plafony

Wybór oświetlenia łazienkowego niewątpliwie nie jest łatwy, w szczególności, że teraz możemy odkryć tak sporo różnorodnych rodzajów i modeli oświetlenia, że czasami ciężko jest się zdecydować. Na pewno należałoby wybrać oświetlenie praktyczne, które perfekcyjnie sprawdzi się w łazience. Powinno być także dopasowane do metrażu pomieszczenia – z pewnością w łazience o dużym metrażu lepiej sprawdzi się jaśniejsze oświetlenie.

Continue reading “Współczesne i oryginalne oświetlenie w łazience – tanie lampy oraz plafony” »

W jaki sposób oświetlić współczesny salon?

Nowoczesny salon nierzadko spełnia kilka rozmaitych funkcji (rola wypoczynkowa, strefa posiłków), dlatego tak ważne jest oświetlenie pokoju dziennego, które spełni dobrze zarówno funkcję praktyczną jak też funkcje dekoracyjne. Za pomocą zróżnicowanego oświetlenia pokoju dziennego bowiem możemy: wydobyć pewne strefy, uwydatnić jego atuty, ukryć defekty bądź zmienić proporcje. Równie ważką rolą oświetlenia w pokoju dziennym która często jest lekceważona, jest budowanie klimatu, szczególnie w jego części wypoczynkowej.

Continue reading “W jaki sposób oświetlić współczesny salon?” »