Jak chronić lakier samochodu, by był on bardziej wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?

Jak utrzymać doskonały wygląd naszego samochodu? Oczywiście, jeżeli będziemy o nie dbać na bieżąco, to nie będziemy musieli się obawiać, że lakier szybko będzie ulegał zniszczeniu. Tylko zaniedbanie jego wewnętrznego wyglądu spowoduje, iż po pewnym czasie taki pojazd może wyglądać już gorzej, aż tak, że będzie na karoserii widoczna każda plamka rdzy. Nie powinniśmy doprowadzić do takiej sytuacji.

Continue reading “Jak chronić lakier samochodu, by był on bardziej wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?” »

W jaki sposób należycie zadbać o swój samochód, czyli parę słów o pielęgnacji auta

Właścicieli aut możemy podzielić na 2 grupy. Do pierwszej wchodzą pedanci, jacy są na myjni kilka razy na tydzień. Drugą grupę natomiast stanowią osoby, jakie nie przykładająuwagi do czystości pojazdu. Najlepiej wypracować tzw. złoty środek. Można, a nawet trzeba dbać o samochód. Nie popadajmy jednak w skrajność, ponieważ – jak wiadomo – „lepsze” jest wrogiem „dobrego”.

Continue reading “W jaki sposób należycie zadbać o swój samochód, czyli parę słów o pielęgnacji auta” »

Kosmetyka samochodowa jest niezwykle ważna

Czy zaznaczymy jak zatroszczyć się o pojazd?
Dobrze funkcjonujący samochód, to nie tylko silnik i wszelkie urządzenia elektroniczne, ale to również blacha, która będzie pozbawiona korozji oraz nieporysowany lakier, który tą blachę chroni. Jednak powinniśmy pamiętać, że o zewnętrzny wygląd pojazdu powinniśmy dbać calutki czas, bo tylko wtenczas będziemy mieli gwarancję, że uda nam się unikać wizyty w warsztacie mechanika, a w dodatku jeszcze daje nam to gwarancję, że na czas zdążymy zauważyć wszystkie niebezpieczne zmiany w naszej karoserii.

Continue reading “Kosmetyka samochodowa jest niezwykle ważna” »

Twój pojazd nie wygląda już jak nowy? Zleć auto detailing

Samochód prosto z salonu zawsze olśniewa właściciela tym, jak się prezentuje. Kiedy jednak jest mocno używany, to po jakimś czasie nie jest piękny. Lakier nie lśni tak ładnie, a tapicerka w środku wygląda tak, jakby już dawno minęła jej młodość. Rozwiązaniem tego jest auto detailing – proces, który zwraca pojazdom ich perfekcyjny wygląd.

Continue reading “Twój pojazd nie wygląda już jak nowy? Zleć auto detailing” »

Folia samoprzylepna okazuje się być niesamowicie wytrzymała

Jak mamy możliwość okleić nasz pojazd?
Jeśli chcemy odmienić wizerunek naszego samochodu, albo chcemy na nim umieścić własną reklamę, to trzeba się zastanowić, jakie folie powinny być do tego zastosowane. Wtenczas będziemy mieli pewność, że świetnie będą się one trzymać na każdej powierzchni, a dodatkowo jeszcze będą chronić wnętrze naszego samochodu przed nadmiarem słońca. Jednak wszystko powinno być tu zrobione w właściwy sposób.

Continue reading “Folia samoprzylepna okazuje się być niesamowicie wytrzymała” »