Opóźniony lot, prawa klienta a odszkodowanie – co warto wiedzieć na ten temat?

Na wymarzone wakacje w egzotycznych krajach oczekujemy zwykle cały rok. Najczęściej do tych miejsc lecimy samolotem. Przygotowani na podróż, udajemy się na lotnisko. I tu napotykamy problem – wycofano nasz lot. Co wtedy? Jako pasażerowie możemy bez problemu wystawić pismo z reklamacją, jaka zagwarantuje nam zwrot pieniędzy. Istnieje kilka przypadków, kiedy przysługuje nam odszkodowanie.

Continue reading “Opóźniony lot, prawa klienta a odszkodowanie – co warto wiedzieć na ten temat?” »

Aktualnie obiekty konferencyjne mają najnowocześniejsze aule szkoleniowe Warszawa, jakimi oczarowany będzie każdy człowiek

W tej chwili w Polsce swoje siedziby zakładają najogromniejsze i najbardziej popularne firmy z całego świata. W większości przypadków posiadają oni w naszym kraju tylko nieduży punkt sprzedaży i nie dysponują prywatnymi, specjalistycznymi aulami konferencyjnymi.

Continue reading “Aktualnie obiekty konferencyjne mają najnowocześniejsze aule szkoleniowe Warszawa, jakimi oczarowany będzie każdy człowiek” »

Jakiego rodzaju szkolenia są istotne dla kogoś, kto obejmuje nowe miejsce pracy? Jakiego rodzaju wiedza jest przydatna?

Są tego typu szkolenia, jakie musimy przejść, gdy zaczyna się pracę na nowym stanowisku pracy. Są to pomocne informacje nie jedynie na temat naszych przyszłych zadań.

Continue reading “Jakiego rodzaju szkolenia są istotne dla kogoś, kto obejmuje nowe miejsce pracy? Jakiego rodzaju wiedza jest przydatna?” »

Kursy z Prince2

Nowy rynek edukacji proponuje naprawdę wiele rodzajów kursów, w których stosunkowo banalnie się nieraz kompletnie pogubić. Można tu wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych bądź mieszanych. Dla niektórych perfekcyjne są kursy IT, rozwijające w dużym stopniu ich zdolności w językach programowania , dla pozostałych z kolei szkolenia z rachunkowości, albo z zarządzania zasobami firm jak również umiejętnościami powiązanymi z tworzeniem różnorodnych projektów. To właśnie dla tej trzeciej kilku organizowane są szkolenia z Prince 2. Co jednakże kryje się za takim właśnie intrygującym skrótem?

Continue reading “Kursy z Prince2” »

Eksperckie szkolenia dla firm

W zależności od specyfiki każdej dziedziny w sposób stopniowy zauważane są kolejne umiejętności, jakie powinny wykazywać osoby zatrudnione na rozmaitych stanowiskach. Od tego bowiem zależy efektywność ich pracy i nierzadko też zaangażowanie. W tym celu przygotowywane są specjalistyczne szkolenia dla firm, które cieszą się sukcesami. Są interesujące i przydają się przy wypełnianiu codziennych obowiązków.

Continue reading “Eksperckie szkolenia dla firm” »