Skup komputerowy daje sposobność kupienia użytkowanego laptopa

Chociaż nowe komputery przenośne do tanich nie należą, a ich ceny rosną zazwyczaj szybciej niż nasze pensje, wiele osób neguje pomysł o kupnie notebooka z drugiej ręki. Jedni pragną poczuć zapach nowości, drudzy dostać fakturę VAT, jeszcze innym po prostu zależy na sprzęcie w idealnym stanie, objętym zabezpieczeniem producenta.

Continue reading “Skup komputerowy daje sposobność kupienia użytkowanego laptopa” »

Czy warto postawić na atrakcyjną obudowę telefonu?

Atrakcyjne obudowy telefonów komórkowych wyróżniają się coraz większym zainteresowaniem na krajowym rynku. W niektórych salonach można odnaleźć bardzo oryginalne propozycje, jakie wpiszą się w wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Continue reading “Czy warto postawić na atrakcyjną obudowę telefonu?” »

Czy masz w swojej garderobie ponadczasowe buty zawsze stylowe

Na przestrzeni dziejów, tak samo w męskiej oraz kobiecej modzie, panujące trendy powracały do łask co parę dekad. Najbardziej jest to zauważalne w ubiorze na przestrzeni kilkunastu lat. W jednym roku królowały lata 70-te, w następnym 80-te a potem nastała moda z czasów zimnej wojny. Tak samo jest w kwestii obuwia. Lecz nie każdy pragnie co roku całkowicie wymieniać całą szafę, jest to bardzo niepraktyczne a także przyczynia się do za dużej podaży śmieci. Dlatego warto wypracować sobie swój osobisty styl, bazujący na prostych, klasycznych produktach, przede wszystkim dotyczy to butów.

Continue reading “Czy masz w swojej garderobie ponadczasowe buty zawsze stylowe” »

O jakich rzeczach powinno się pomyśleć w czasie projektowania infrastruktury informatycznej w domu czy firmie.

Kompletując i konfigurując infrastrukturę informatyczną w firmie czy domu trzeba pamiętać o paru różnych rzeczach. Po pierwsze ważna jest sprawa sprzętu, jego wydajność i możliwości.

Continue reading “O jakich rzeczach powinno się pomyśleć w czasie projektowania infrastruktury informatycznej w domu czy firmie.” »