Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale całościowa niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy – platforma zakupowa.

Continue reading “Czym jest platforma zakupowa?” »

Najnowsze oferty pożyczek bez BIK – co warto wiedzieć

W dzisiejszych czasach pożyczki nie powinny być świadczone jedynie przez usługi popularnych banków, lecz mogą zajmować się nimi też prywatne firmy. Czasem potrafi się to klientom bardzo opłacić ze względu na kompletnie inny standard usług – można przykładowo spodziewać się mniejszej ilości nieodzownych formalności, a otrzymanie pożyczki okazuje się znacznie łatwiejsze.

Continue reading “Najnowsze oferty pożyczek bez BIK – co warto wiedzieć” »

Prowadzisz własną firmę? Czy wiesz co jest najistotniejsze, aby funkcjonowała jak najlepiej|najbardziej profesjonalnie?

O jakich sprawach musimy pamiętać mając własną działalność gospodarczą? Właściwie sporo jest tego typu spraw, nie są tak naprawdę błahe i niepotrzebne, o jakich można zapomnieć. Własna firma to ogromna ilość powinności, dzięki jakim jest możliwość osiągnięcia stabilności życiowej i zadowolenia finansowego. To przecież najistotniejsze. Tak więc o czym szczególnie musimy pamiętać?

Continue reading “Prowadzisz własną firmę? Czy wiesz co jest najistotniejsze, aby funkcjonowała jak najlepiej|najbardziej profesjonalnie?” »

Outsourcing księgowości dla firm

Prowadzenie własnego interesu w czasie wielkiego kryzysu nie jest prostą sprawą. Należy skoncentrować się na bardzo aktywnym pozyskiwaniu klientów, ponieważ to oni są motorem napędowym całej machiny. Stąd też powinniśmy zrobić wszystko, co tylko możemy, aby nasz produkt okazał się atrakcyjny dla potencjalnych konsumentów. W związku z tym, powinniśmy poświęcać mnóstwo pracy oraz energii na rozwój nowoczesnych rozwiązań, które uczynią naszą pracę bardziej wydajną.

Continue reading “Outsourcing księgowości dla firm” »