Czy warto przekazywać swój jeden procent różnorodnym instytucjom?

Termin rozliczeń podatkowych, jaki nieuchronnie się do nas zbliża, z pewnością nie jest wyczekiwanym przez nas czasem. Jesteśmy zobowiązani w nim bowiem zmierzyć się z koniecznością wykonania znacznych kalkulacji podatkowych, jakie oczywiście nie są zaliczane do najłatwiejszych.

Continue reading “Czy warto przekazywać swój jeden procent różnorodnym instytucjom?” »

Chcesz ekspresowo i bez pomyłek obliczyć podatek za rok 2015?

Możliwości złożenia deklaracji podatkowej jest kilka. Tylko od nas zależy, czy chcemy zlecić tę pracę komuś innemu, czy rozliczyć sobie PIT samemu – w zwyczajnej, papierowej formie lub via internet. Wszystkie sposoby są dobre, więc zdecydujmy się na taki, jaki będzie nam najbardziej pasował i przy którym zyskamy pewność, że nasz PIT został złożony bezbłędnie.

Continue reading “Chcesz ekspresowo i bez pomyłek obliczyć podatek za rok 2015?” »

W internecie mamy możliwość załatwić naprawdę dużo, także rozliczyć pit. Przekonaj się, w jaki sposób!

Internet zdobywa coraz większą renomę, również w naszym kraju. Teraz za pośrednictwem tego przydatnego narzędzia można pozałatwiać dosłownie wszystko! W internecie dokonuje się sprawunków, ogląda się filmy i seriale, zawiera znajomości czy czyta o licznych ciekawych tematach. Za pomocą sieci można także rozliczyć podatek, co bywa rozwiązaniem bardzo komfortowym i oszczędzającym czas.

Continue reading “W internecie mamy możliwość załatwić naprawdę dużo, także rozliczyć pit. Przekonaj się, w jaki sposób!” »

Również ty możesz pomóc – sprawdź, w jaki sposób przekazać 1 procent swojego podatku?

Pomaganie innym to nad wyraz ważny element naszego codziennego życia. O ile nie robi nam trudności pomoc najbliższym, gdyż zawsze możemy im pomóc podczas remontowania mieszkania czy pożyczyć albo nawet dać drobną sumę, jeżeli tylko budżet nam na umożliwia, o tyle nie zawsze mamy świadomość, w jaki sposób wesprzeć inne osoby. A jest na to naprawdę prosta metoda – można oddać 1 % swojego podatku robiąc rozliczenie roczne, do którego każdy podatnik jest zobligowany. Co dokładnie należy zrobić?

Continue reading “Również ty możesz pomóc – sprawdź, w jaki sposób przekazać 1 procent swojego podatku?” »