Zakończenie stosunku wynajmu przez osobę wynajmującą

Gdy decydujemy się na wynajęcie naszego mieszkania, to powinniśmy liczyć się z różnymi sprawami. Powinniśmy oczywiście wszystko pozałatwiać w podług prawa. Bo wiadomo, że tego rodzaju dodatkowy dochód musi być zalegalizowany. Poza tym powinniśmy stworzyć sensowną umowę między nami a osobami, które będą wynajmowały od nas dany lokal. Co istotne wypowiedzenie umowy musi obowiązywać obie strony. Bo wypowiedzenie umowy najmu przez wynajmującego jest niezbędne osobom, które mają dochód z owego wynajmowania.

Continue reading “Zakończenie stosunku wynajmu przez osobę wynajmującą” »

Nowe domy w jakich z pewnością będzie się doskonale mieszkało we Wrocławiu.

W 2016 roku w województwie dolnośląskim prognozuje się przeprowadzenie wielu projektów deweloperskich. W to zaliczają się chociażby nowe mieszkania w których z pewnością będzie się świetnie mieszkać na terenie Wrocławia. Dlatego, kiedy ktoś planuje kupno tego typu lokum, a dotychczas nie powziął odpowiednich kroków z tym powiązanych to powinien prędko się tym zająć. Dużo mieszkań może być bowiem już pozajmowanych. Tym bardziej, podczas gdy chodzi o wyjątkowo znane dzielnice stolicy Dolnego Śląska.

Continue reading “Nowe domy w jakich z pewnością będzie się doskonale mieszkało we Wrocławiu.” »

Jeśli prowadzisz własną markę lub zamierzasz rozpoczęcie działalności – powinieneś posiadać wiedzę na temat środków finansowych.

Wystartowanie działalności, jest nie-małym przedsięwzięciem . Pierwsze miesiące są przeważnie trudne i niewygodne. Brak wiedzy oraz brak doświadczenia przynosi sporo refleksji, lęku i nieświadomie popełnianych błędów.

Continue reading “Jeśli prowadzisz własną markę lub zamierzasz rozpoczęcie działalności – powinieneś posiadać wiedzę na temat środków finansowych.” »

Ranking rachunków oszczędnościowych w 2014

Każdy, kto ma jakieś wolne środki finansowe bardzo dobrze ma świadomość tego, że należy nimi tak zarządzać, aby przynosiły one trochę zyski. Najgorszym pomysłem może być przechowywanie swoich pieniędzy w przysłowiowych skarpetach.

Continue reading “Ranking rachunków oszczędnościowych w 2014” »