Czy przed zarezerwowaniem usługi czytaliśmy regulamin Patron Service?

Cały czas zanim będziemy korzystać z jakiej usługi musimy poznać się z regulaminem danej firmy. Wówczas będziemy wiedzieli czego uniknąć, co mamy szansę, jaki jest okres oraz cena dostawy, a co się z tym wiąże, nie będzie najmniejszych niemiłych niespodzianek, które mogłyby wpłynąć na daną ocenę tej firmy.

Continue reading “Czy przed zarezerwowaniem usługi czytaliśmy regulamin Patron Service?” »

Serwery wirtualne

Prowadzenie witryny internetowej jeszcze dekadę wcześniej związane było z dużymi kosztami i było oznaką prawdziwego prestiżu. Napisanie takiej witryny, jej obsługa, ale głównie wykorzystywanie generowały czasem ogromne koszty. Dużą barierą w kwestii środków było od zawsze posiadanie własnego serwera. Serwer to urządzenie, na którym umieszczone są informacje (jak przykładowo witryna WWW), a które to ma za zadanie umożliwiać właściwy przepływ takich informacji. Tego rodzaju urządzenie powinno być w stanie jednocześnie obsłużyć wielką liczbę połączeń i równie dużą liczbę operacji wykonywanych na danych na serwerze. Serwer jest więc potężnym, a co za tym idzie – bardzo drogim przyrządem. Stąd też niegdysiejszy prestiż prowadzania własnej witryny.

Continue reading “Serwery wirtualne” »

Jakie cechy posiada elektroniczny obieg faktur w firmie?

Wiele firm, poza problemami ze swoją bieżącą działalnością, w czasie której muszą ciężko pracować i ciągle starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście powstaje coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procesy, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Trzeba mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do magazynowania wielu dokumentów, (które mogą być monitorowane przez wyznaczone urzędy), co niejednokrotnie sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.

Continue reading “Jakie cechy posiada elektroniczny obieg faktur w firmie?” »

Kamera samochodowa to niesamowity zakup

Możemy zainwestować w różnorakiego rodzaju sprzęty, które pozwolą nam zarejestrować istotne dla nas zdarzenia, albo to co ma miejsce obok nas, tak abyśmy później mogli mieć z tego pamiątkę, albo dowód, że nie robiliśmy nic złego. Potrzeba się zastanowić, który sprzęt ma możliwość nam się przydać, tak aby powiedzieć, w co musimy zainwestować. Continue reading “Kamera samochodowa to niesamowity zakup” »

Metoda memoriałowa wspaniale się sprawdza

Kiedy wpłacić odsetki do zus?
Nawet jeżeli dokładamy starań aby opłacić wszystko na czas, może się okazać, że jednego dnia coś przegapimy i się spóźnimy. Wtedy naliczane będą odsetki za każdy dzień spóźnienia, przez to w chwili gdy dostrzeżemy naszą omyłkę, powinniśmy jak najprędzej starać się ją usunąć.

Continue reading “Metoda memoriałowa wspaniale się sprawdza” »