Poszukujesz nietypowej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się wiele nowych zawodów, które do niedawna nie występowały. Specjalista od HR, informatyk czy grafik komputerowy – są to specjalizacje stosunkowo nowe na rynku. Są także zawody, które spotykamy od dekad, jednak od niedawna troszeczkę odmieniły swój wygląd. Mówimy tutaj o telefonistkach koordynujących system call center. Jak rozwijała się profesja persony siedzącej na telefonie? Czy da się wyżyć na takiej branży? Kto może się nią zająć i czy ciężko ją znaleźć?

Continue reading “Poszukujesz nietypowej pracy? Zostań telefonistką!” »

Już w tym momencie poszukaj upragnionej pracy w Brwinowie, Dębicy czy też Zawierciu

Na obecną chwilę nie tak łatwo jest wyszukać robotę. Z pewnością przekonał się o tym już niejeden z nas. Niekiedy nie wystarczą dobre chęci, bowiem często bombowa fucha nie spada z nieba.

Continue reading “Już w tym momencie poszukaj upragnionej pracy w Brwinowie, Dębicy czy też Zawierciu” »

Sprawdź czym jest etyka biznesu , a także o czym powinien pamiętać każdy dyrektor przedsiębiorstwa

W dzisiejszych czasach niewiele chlebodawców dba o dobro osób, jakie od kilku lat zatrudnione są w danej firmie na wakacie. Jest to spowodowane w szczególności tym, że obecnie wszyscy nastawieni są jedynie na profit. Sporo osób dąży do celu po trupach, nie zwracając na to jakiejkolwiek uwagi. Na nieszczęście jest to częsta praktyka, szczególnie w wielkich zakładach pracy i korporacjach, gdzie zadowolenie pojedynczego pracownika nie jest brane pod atencję.

Continue reading “Sprawdź czym jest etyka biznesu , a także o czym powinien pamiętać każdy dyrektor przedsiębiorstwa” »

System SAP jako niemały i najdłużej będący na współczesnym rynku system informatyczny

System SAP to największy i najdłużej znajdujący się na rynku zintegrowany system informatyczny zarezerwowany do efektywnego pomocy rządzenia firmą. Rozwiązania SAP jest częstokrotnie obierany systemem informatycznym przez firmy na kuli ziemskiej, tak jak w naszym państwie.

Continue reading “System SAP jako niemały i najdłużej będący na współczesnym rynku system informatyczny” »