Już w tym momencie poszukaj upragnionej pracy w Brwinowie, Dębicy czy też Zawierciu

Na obecną chwilę nie tak łatwo jest wyszukać robotę. Z pewnością przekonał się o tym już niejeden z nas. Niekiedy nie wystarczą dobre chęci, bowiem często bombowa fucha nie spada z nieba.

Continue reading “Już w tym momencie poszukaj upragnionej pracy w Brwinowie, Dębicy czy też Zawierciu” »

Rzetelna ocena pracownika to zadanie każdego szefa

Rzetelna ocena pracowników jest głównym zadaniem każdego pracodawcy, który chce, aby jego działalność osiągała pożądane wyniki. Ocena pracowników powinna być rzetelnie przeprowadzona, aby była miarodajna. Ocena pracowników jest procesem, który polega na wykonywaniu oceny wartościowych cech reprezentowanych przez konkretną osobę. Podczas takiego procesu oceniane są także zachowania a także standard] realizowanych zleceń. Dobre ocenianie powinno być wykonywane, co jakiś czas, aby mieć punkt odniesienia.

Continue reading “Rzetelna ocena pracownika to zadanie każdego szefa” »

Zamierzasz przyuczyć się kompetentnej obsługi aplikacji komputerowych? Podejmij się kursu internetowego.

Obecnie coraz więcej profesjonalnych firm bazuje na szczegółowych programach komputerowych, jakie znacząco ułatwiają pracę. Z tego względu ich znajomość jest niewątpliwie nadzwyczaj dużym atutem, jeśli ubiegamy się o pracę w przedsiębiorstwie.

Continue reading “Zamierzasz przyuczyć się kompetentnej obsługi aplikacji komputerowych? Podejmij się kursu internetowego.” »

Poszukujesz nietypowej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się wiele nowych zawodów, które do niedawna nie występowały. Specjalista od HR, informatyk czy grafik komputerowy – są to specjalizacje stosunkowo nowe na rynku. Są także zawody, które spotykamy od dekad, jednak od niedawna troszeczkę odmieniły swój wygląd. Mówimy tutaj o telefonistkach koordynujących system call center. Jak rozwijała się profesja persony siedzącej na telefonie? Czy da się wyżyć na takiej branży? Kto może się nią zająć i czy ciężko ją znaleźć?

Continue reading “Poszukujesz nietypowej pracy? Zostań telefonistką!” »