Droga ku lepszemu z PRINCE2

PRINCE2 – dużo osób poruszających się w środowisku biznesowo-ekonomicznym zna tą nazwę przynajmniej ze słyszenia. Jednak nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Z jakiego powodu dobrze jest odbyć szkolenie PRINCE2? Jeżeli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to i inne dotyczące tego zagadnienia pytania zapraszam do lektury poniższego tekstu.

Continue reading “Droga ku lepszemu z PRINCE2” »

Na co dobrze jestzwracać uwagę, gdy prowadzimy własną firmę.

Prowadzenie własnej, nawet jednoosobowej działalności to nie jedynie fascynujące zajęcie, łączące się z realizowaniem własnych zainteresowań jak również marzeń. Niestety, to tak naprawdę spora odpowiedzialność za wszystkie zagadnienia w naszej firmie. Będąc sami sobie szefem, musimy pamiętać nie jedynie o regularnych wypłatach dla naszych pracowników. To również cała biurokracja łącząca się z płatnościami na ten przykład do skarbówki albo zakładu ubezpieczeń społecznych.

Continue reading “Na co dobrze jestzwracać uwagę, gdy prowadzimy własną firmę.” »

Firmy świadczące wsparcie w odprawie celnej – czy ich działania w rzeczywistości zapewniają efekty?

Możliwości komunikacyjne dzisiejszego świata są bardzo rozbudowane. Sieci powiązań ciągle są tworzone i przed licznymi krajami otwiera się wiele możliwości współdziałania. Nie sposób ukryć, że zasadniczym jej aspektem jest transport, jaki stanowi trzon handlu tak samo lokalnego, jak i internacjonalnego.

Continue reading “Firmy świadczące wsparcie w odprawie celnej – czy ich działania w rzeczywistości zapewniają efekty?” »

W obszarach technicznych oraz technologicznych nowinek

Nieustanne zmiany zachodzące w dziedzinach opierających się na informatycznych zagadnieniach i technologicznych sprawiają, iż nie tylko specjaliści, informatycy, lecz również zwyczajni użytkownicy mają coraz więcej możliwości wyboru oraz korzystania z nowych osiągnięć techniki. Uproszczają one jednocześnie nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z innymi, jak tez dobór elementów na które składa się wyposażenie już posiadanego komputerowego sprzętu. Co więcej, przyspieszają działanie prowadzonych na nim zadań.

Continue reading “W obszarach technicznych oraz technologicznych nowinek” »