Wycenianie rezerw, msr 19

Rzeczywistość jest taka, że ekonomia nie jest prosta. Dodatkowo sporo spraw to istne wyzwania ekonomiczne, z którymi poradzą sobie jedynie przeszkoleni ludzie. Ale na sporo ekonomicznych spraw są szablony, z których możemy skorzystać. Jednak należy nie zapominać, że każda sytuacja mimo pewnych wzorców musi zostać z osobna rozpatrywana.

Continue reading “Wycenianie rezerw, msr 19” »

Zaczynasz twoją pierwszą pracę? Nie obejdziesz się bez konta bankowego

Każda osoba, jaka rozpoczyna swoją pierwszą pracę, musi pomyśleć nad kontem bankowym. To na nie będzie przelewane otrzymywana wypłata. Niektórzy mają rachunki bankowe na studiach, ale później zamykają je, gdyż razem z ukończeniem nauki rosną opłaty za ich prowadzenie. Kiedy jednak znaleźliśmy posadę, trudno byłoby obejść się bez konta, zatem warto jest dowiedzieć się, jak dobrać właściwą propozycję.

Continue reading “Zaczynasz twoją pierwszą pracę? Nie obejdziesz się bez konta bankowego” »

Obecnie w różnorodnych dziedzinach życia można zauważyć wpływ nowych technologii

Aktualnie w różnorodnych aspektach życia widać obecność nowoczesnych technologii. Dotyczy to zwłaszcza komputerów i sieci WWW. Widać to dobrze na przykładzie urzędów i innych instytucji publicznych, które obecnie w większości przypadków są już zautomatyzowane. Powszechna komputeryzacja zahaczyła także o bankowość. Jednym z pierwszych przejawów tego procesu było pojawienie się bankomatów, urządzeń skomputeryzowanych służących do szybkiego wypłacania gotówki z konta.

Continue reading “Obecnie w różnorodnych dziedzinach życia można zauważyć wpływ nowych technologii” »