Wiele osób tego nie pojmuje lub boi się zrozumieć. Psychoterapeuta to normalny lekarz, nie ma się czego bać

Psychoterapeuta to lekarz, ale trochę odmienny niż większość, z którymi mamy styczność. To lekarz duszy. prawdopodobnie umawiamy się na wizytę do niego z objawami cielesnymi, które już wcześniej zdiagnozowano jako nie wzbudzające zastrzeżeń i nie jesteśmy pewni, dlaczego kręci nam się w głowie, dokuczają nam nudności, boli nas głowa. Jeśli to nie są objawy spowodowane przez określoną chorobę to z reguły znaczy to, że podłoże jest psychiczne.

Continue reading “Wiele osób tego nie pojmuje lub boi się zrozumieć. Psychoterapeuta to normalny lekarz, nie ma się czego bać” »

Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem

Klient powinien mieć kontakt z firmą

Jeśli chcemy mieć świadomość, że będziemy mieli dobry kontakt z klientem, to musimy robić wszystko, by bez najmniejszych przeszkód mógł się on z nami porozumiewać oraz zobaczyć co mu chcemy zaoferować. Dlatego właśnie powinniśmy rozmyślać, w jaki sposób zapewnić sobie perfekcyjny kontakt z klientem i jak najlepiej prezentować mu własną ofertę.

Continue reading “Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem” »

Posiadanie własnej firmy, czyli jakie zadania ciążą na pracodawcy

Własny biznes to doskonały sposób na to, by realizować własne pasje, a jednocześnie uniknąć bezrobocia. Należy pamiętać, że dzisiaj naprawdę trudno jest znaleźć pracę, a własny biznes może zapewnić stałe źródło dochodu. Warto jednak być świadomym tego, że własna firma to szereg obowiązków, które w każdym wypadku ciążą na osobie , która decyduje się na zatrudnianie pracowników.

Continue reading “Posiadanie własnej firmy, czyli jakie zadania ciążą na pracodawcy” »

Masz stronę internetową i chcesz ją odpowiednio promować? Jest kilka bardzo dobrych sposobów jak to osiągnąć

Dlaczego wzrost ruchu na prowadzonej przez nas stronie w sieci jest tak ważne? Z prostej przyczyny – jeśli przypatruje nam się niewielka liczba użytkowników, tracimy szanse by wybić się w internecie. O ile nasza strona jest prowadzona wyłącznie jako hobby, nie mamy potrzeby by starać się o odbiorców.

Continue reading “Masz stronę internetową i chcesz ją odpowiednio promować? Jest kilka bardzo dobrych sposobów jak to osiągnąć” »