Kilka słów o tym, co łączy profesjonalnych akrobatów oraz wykwalifikowanych pilotów partycypujących w pokazach lotniczych

Wyrażenie pokazy akrobatyczne najczęściej łączymy albo z szeroko rozumianą gimnastyką, albo z happeningami, na których piloci nowoczesnych samolotów chwalą się swoimi zdolnościami przed zebraną publicznością. Gimnastyków oraz pilotów wiele łączy. Takie osoby są zmuszone na bieżąco ćwiczyć, inaczej wyjdą z wprawy i z przymusu zmienią profesję. Nie każdy może zostać akrobatą – do wykonywania ewolucji konieczna jest właściwa koordynacja ruchów, a układ nerwowy ma funkcjonować bez zarzutu.

Continue reading “Kilka słów o tym, co łączy profesjonalnych akrobatów oraz wykwalifikowanych pilotów partycypujących w pokazach lotniczych” »

Niezbędne warunki otrzymania dotacji unijnych na rozwój firmy

Fundusze unijne są sporą wsparciem finansowym dla początkujących przedsiębiorców. To, czy dotacja na rozwój firmy okaże się dla nas realna, zależy od wielu czynników. Szczególnie ważne jest aby zainteresować się aktualnymi konkursami, które mogą być dla nas szansą na osiągnięcie upragnionego celu.

Continue reading “Niezbędne warunki otrzymania dotacji unijnych na rozwój firmy” »

Triki na przekonanie klientów do firmy

Rozkręcenie własnego biznesu to z pewnością duża radość, ale z drugiej strony równocześnie stres i ryzyko. Możemy robić to, co lubimy i w dodatku na tym zarabiać, sami jesteśmy sobie szefami, sami planujemy swój czas i kierujemy się tym, co uważamy za słuszne.

Continue reading “Triki na przekonanie klientów do firmy” »

Programy lojalnościowe znakomitą metodą na zdobycie klientów

Duża ilość firm na rynku sprawia, że muszą walczyć one o klientów. Ciężko bowiem jest teraz pozyskać odbiorcę, który zostanie z nami na dłużej. Szybko można go przywabić dogodniejszą ceną, ciekawszą propozycją i lepszym programem lojalnościowym, jaki jest idealnym sposobem na stworzenie własnego grona konsumentów.

Continue reading “Programy lojalnościowe znakomitą metodą na zdobycie klientów” »