Aktualnie sporo firm chcąc troszczyć się o swojego klienta proponuje interesujące pomysły zacieśniające kontakt

Aktualnie firmy funkcjonujące na rynku toczą wielką walkę o klienta. Podyktowane jest to rzecz jasna wielością firm, jakie świadczą analogiczne usługi, oraz coraz większymi wymaganiami współczesnych ludzi.

Continue reading “Aktualnie sporo firm chcąc troszczyć się o swojego klienta proponuje interesujące pomysły zacieśniające kontakt” »

Kierujesz swoją firmą? Powinieneś zainwestować w kursy dla swoich pracowników

Wielu ludzi marzy o swojej działalności, ale nie każdy jest zorientowany, jak dużo zadań będzie wtedy na nich spoczywać. Potrzebne jest nie wyłącznie sprawne zarządzanie aktualnymi działaniami, lecz także pamiętanie o zobowiązaniach finansowych, kontrolowanie wszelkich umów i inwestowanie w działalność, by bezustannie uzyskiwać nowych klientów oraz mieć uznanie na rynku. Jednym z koniecznych zadań każdego pracodawcy jest również planowanie warsztatów dla swoich podwładnych.

Continue reading “Kierujesz swoją firmą? Powinieneś zainwestować w kursy dla swoich pracowników” »

Marketing relacji okazuje się być świetną formą reklamy

Systemy lojalnościowe mają za zadanie utrzymać kontrahenta

Obecnie istnieje sporo marketów, w których ludzie mają szansę wykonać zakupy, a to powoduje, że warto posiadać ciągle konkurencyjne kwoty i do tego, warto pokazać kontrahentowi, że jest dla nas istotny. Z tego właśnie powodu dużo znaczniejszym powodzeniem radują się systemy lojalnościowe, które w wielu sklepach oferowane okazują się być klientom.

Continue reading “Marketing relacji okazuje się być świetną formą reklamy” »

Badania satysfakcji klientów – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu wymyślono nowe pojęcie – marketing. Od tego momentu badacze akademiccy kreują nowe teorie, a marketingowcy w biznesie oraz w specjalnych agencjach trudnią się realizacją. Dzisiaj każda firma, która chce odnieść sukces, musi skutecznie zajmować się dziedziną szeroko zakrojonej promocji.

Continue reading “Badania satysfakcji klientów – komu przeznaczone?” »

Spedycja międzynarodowa – co warto wiedzieć

W nowym tysiącleciu rynek jest pełen różnego rodzaju usług spedycyjnych. Ze względu na bardzo rozwijający się handel zagraniczny coraz bardziej istotny staje się transport międzynarodowy.

Continue reading “Spedycja międzynarodowa – co warto wiedzieć” »