Jak na dłużej zatrzymać klientów?

Ogromna konkurencja na pewno nie pomaga zbytnio w prowadzeniu firmą. Oczywiście to nierealne, aby kompletnie nie mieć konkurencji, ale istotnie można zrozumieć biznesmenów, którzy choć mocno się starają, ciężko pracują, to jakby nie patrzeć nie mają wystarczających przychodów. Jednak trzeba akceptować taki stan rzeczy! Tzn., trzeba akceptować konkurencję, lecz w żadnym wypadku nie niewystarczające zyski. Przecież bez żadnego cienia wątpliwości możemy jakoś walczyć ze swoimi konkurentami. Naturalnie w grę wchodzą wyłącznie takie sposoby walki, które są w zupełności fair play!

Continue reading “Jak na dłużej zatrzymać klientów?” »

Właściciel firmy jest cały czas w pracy. Nie powinno to dziwić, jak zobaczymy, jak dużo musi zrobić

O jakich kwestiach powinien pamiętać przeciętny przedsiębiorca? To pytanie na początku może przerazić, bo dostrzegamy pełno obrazów, a każdy z nich jest coraz bardziej smutny. Żeby jednakże nie wpadać w skrajności i zbytnio niedobry humor trzeba rozdzielić te czynności i ocenić, jakie są bardziej, a które mniej istotne. Tak więc żeby nie tracić czasu na zbędne i mało ważne sprawy, powinniśmy przyznać, że najważniejsze są podatki, zatrudnieni pracownicy, klienci i różnego rodzaju pozwolenia.

Continue reading “Właściciel firmy jest cały czas w pracy. Nie powinno to dziwić, jak zobaczymy, jak dużo musi zrobić” »

Zawód aktuariusza

Właściwe podejście do każdego z zamawiających to bezsprzecznie odróżniająca nas cecha. Dbamy o wygodę naszych klientów i o pewność jakości otrzymywanych rozwiązań. Patrząc na usługę taką jak wycena rezerw dostrzega się niemałe zaangażowanie doświadczonego specjalisty, który dokłada wielu starań do oferowania najlepszych możliwości. Profesjonalne czy indywidualne podejście do sprawy każdego klienta zapewnia najlepsze, a więc planowane od początku efekty.

Continue reading “Zawód aktuariusza” »

Jakiego typu futerał warto kupić do określonego telefonu komórkowego?

Wybierając dla siebie stosowny telefon komórkowy, koniecznie trzeba pamiętać także o zakupie stosownego futerału. Obecnie w sklepach specjalizujących się w takim asortymencie bez trudności można odnaleźć szeroki wybór rozmaitych pokrowców.

Continue reading “Jakiego typu futerał warto kupić do określonego telefonu komórkowego?” »

Micro windy idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów.

Nasze przedsiębiorstwo jest najstarszym producentem małych wind towarowych w Polsce. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy gwarantujemy Państwu najlepszą jakość towaru. Małe dźwigi użytkuje się do pionowego transportu ładunków o niedużych gabarytach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie towarów w: obiektach gastronomicznych, sklepach, motelach, domach jednorodzinnych, bibliotekach itp.

Continue reading “Micro windy idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów.” »