Wojna na niby

Już od dawna chciałem mieć ps3 i grać na niej ile wlezie. Ale kiedyś nie było to takie proste jak dzisiaj. Takie atrakcje były po pierwsze drogie a po drugie ciężko dostępne. Zaczynałem od gier z joystickiem. Teraz uwielbiam playstation 3. Przez kilka ładnych godzin zabawy można się nieźle zatracić w wirtualnym świecie. Jedni lubują się w wojnach inni w wyścigach jeszcze inni w walkach. Swoim dzieciom nie kupuję jednak drastycznych gier, dużo lepsze są specjalne gry dla dzieci, które są pomocne w rozwoju. Mogą to być gry oparte na ulubionych kreskówkach dziecka, które są ładne i kolorowe.
Continue reading “Wojna na niby” »

Inwestycje budowlane a zwrot podatku VAT

Na początku miesiąca specjaliści ogłosili, że ceny pewnych materiałów budowlanych spadły w stosunku do ostatniego roku nawet o 1/3. Mimo to chętnych nie przybywa. Składy i hurtownie budowlane pękają w szwach. Liczba rozpoczętych budów inwestorów prywatnych spadła o ponad 20%, a inwestycji deweloperskich o ponad połowę, a projekty domów cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem. Więcej na ten temat w portalu Projektoskop. Są tu najnowsze projekty domów przygotowane przez wykwalifikowane biura architektoniczne.
Continue reading “Inwestycje budowlane a zwrot podatku VAT” »

Budowa domu w obliczu kryzysu finansowego.

Kryzys finansowy daje się we znaki wszystkim branżom. Jeśli w kość dostają developerzy to nie ma dla nas lepszej wiadomości. Sztuczne podnoszenie cen do kosmicznych kwot, przyzwyczaiło Polaków do postrzegania własnego m, jako fantastycznego luksusu. Oczywiście obrotni rodacy zawsze sobie radzili i zawsze radzić będą. Okazało się, że taniej jest zbudować własny dom od podstaw niż kupić mieszkanie. Bardzo często bywa i tak, że trzeba je poprawić pod kątem prostych ścian itp. I tak właśnie, w dobie światowego kryzysu na rynkach finansowych, jeśli tylko mamy wkład początkowy, możemy wziąć kredyt na dom i zacząć budować własny dom.
Continue reading “Budowa domu w obliczu kryzysu finansowego.” »

Pozycjonowanie stron okazuje się być niezbędne

Co robić aby kontrahenci nas wyszukali. Obecnie niezwykle istotnym miejsce porozumienia między firmą a kontrahentem, jest internet, przez to tak istotne jest to, by wiedzieć co wykonać, żeby do tego klienta dotrzeć.

Continue reading “Pozycjonowanie stron okazuje się być niezbędne” »