Jakie są metody na popularyzację i promocję działalności gospodarczej w sieci?

Zamysł posiadania prywatnej działalności lub firmy niejednokrotnie jest związany z uruchomieniem skutecznej i dobrej reklamy internetowej promującej i popularyzującej towar, który sprzedajemy.

Continue reading “Jakie są metody na popularyzację i promocję działalności gospodarczej w sieci?” »

Doradztwo i szkolenia ozog.pl

Kancelaria podatkowa zajmuje się doradztwem podatkowo-prawnym i szkoleniami. Przedsiębiorstwo rozwija się w sposób ciągły i dynamiczny, zwiększając swoją pozycję na rynku dzięki nowym produktom doradztwa podatkowego. Zespól jest w stanie zapewnić nabywcy wszechstronną obsługę i konsulting w dziedzinach takich jak: rzeczoznawstwo majątkowe, doradztwo organizacyjne, aktuarialne, ubezpieczeniowe i transakcyjne.
Wejdź tutaj, i dowiedz się więcej:

Podatki

Wieloletnia biegłość i międzynarodowe doświadczenie owocują rozeznaniem zapotrzebowania petenta. Dostarczane produkty i rozwiązania należą do wysokiej klasy są faktycznie stosowane u klientów. Spółki wchodzące w skład załogi Ożóg to: Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. , Kancelaria Podatkowa Irena Ożóg Sp.k. I Centrum Edukacji – Irena Ożóg Sp.k. Partnerem zespołu jest spółka doradcza Trio Managment. Firma Ożóg tworzy wartości o jakich nawet nie śniłeś. Świadczą o tym liczne wyróżnienia dostępne do wglądu na witrynie grupy: (w zakładce osiągnięcia). Do aktualnych informacji należy uznanie dla najlepszego w kraju doradcy podatkowego dr Ireny Ożóg w dziedzinie podatków dochodowych (CIT oraz PIT). Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem:

Biuro podatkowe

Continue reading “Doradztwo i szkolenia ozog.pl” »