Serwis internetowy – jak zacząć działalność w sieci?

Coraz znaczniejsze grono przemysłowców postanawia otworzyć sklepy internetowe. Są one o wiele bardziej opłacalne niż stacjonarne, bowiem odpadają nam znaczne koszty. Oczywiście, składzik trzeba posiadać nadal, jednak nie musi znajdować się w konkretnej dzielnicy, tak aby być dostrzeżony przez potencjalnego odbiorcę. Rozkręcenie działalności gospodarczej przy udziale strony www różni się bardzo od normalnej. Jak najlepiej otworzyć przedsięwzięcie?

Continue reading “Serwis internetowy – jak zacząć działalność w sieci?” »

Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem

Klient powinien mieć kontakt z firmą

Jeśli chcemy mieć świadomość, że będziemy mieli dobry kontakt z klientem, to musimy robić wszystko, by bez najmniejszych przeszkód mógł się on z nami porozumiewać oraz zobaczyć co mu chcemy zaoferować. Dlatego właśnie powinniśmy rozmyślać, w jaki sposób zapewnić sobie perfekcyjny kontakt z klientem i jak najlepiej prezentować mu własną ofertę.

Continue reading “Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem” »

Własny biznes przez internet

Domena to podstawowy detal internetowej tożsamości. Domena jest elementem adresu internetowego, który wiedzie na żądaną stronę. Domeny są określane zazwyczaj tytułami przedsiębiorstw, względnie wyrobów. Domena to szczególny i niepowtarzalny adres każdego serwisu internetowego. Adres powinien wymieniać wiadomość o firmie. Istotne jest, ażeby adres witryny wspólnie z tytułem taniej domeny naczelnej nie był długi, wtedy łatwiej będzie go zachować w pamięci prawdopodobnym odbiorcom.

Continue reading “Własny biznes przez internet” »