Czas na zmianę opon – w jaki sposób się za to zabrać?

Każdy kierowca wie, że dwa razy do roku należy wymienić opony. Teraz jest właśnie ten czas. Idzie zima i bez względu czy spadnie śnieg, czy nie to może być mróz. Drogi zaczną być śliskie i lepiej mieć właściwe opony w tego typu sytuacji. A wymiana opon nie jest zbyt trudna. Niektórzy jadą do wulkanizatora, ale wielu kierowców samodzielnie daje sobie radę. Powinniśmy jedynie przy wymianie opon nie zapominać, że jeśli letnie opony są w świetnym stanie, to możemy najzwyczajniej w świecie wyszukać miejsce na to, by je przechować na kolejny sezon.

Continue reading “Czas na zmianę opon – w jaki sposób się za to zabrać?” »

O czym powinien wiedzieć każdy taksówkarz, aby mieć więcej satysfakcji z prowadzenia samochodu

Od czasu, kiedy pierwszy samochód wyjechał na drogę wiele się zmieniło. I nie mamy w tym miejscu na myśli jedynie wygody jazdy, a przede wszystkim samej prędkości. Razem z unowocześnieniem silników, projektanci zaczęli także dbać o detale, które z pozoru wydawały się pozostawać całkiem nieważne.

Continue reading “O czym powinien wiedzieć każdy taksówkarz, aby mieć więcej satysfakcji z prowadzenia samochodu” »

O czym informują Cię oznaczenia opon motocyklowych?

Sporo kwestii ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy na motorze. Istotne są nie tylko zachowania motocyklisty, ale również stan techniczny pojazdu oraz gatunekużytych podzespołów i dodatków. Warto wybrać odpowiednie elementy, żeby móc rozkoszować się pełnymi możliwościami maszyny oraz przyjemnością z jazdy.

Continue reading “O czym informują Cię oznaczenia opon motocyklowych?” »

Przewóz turystyczny osób

Wrzesień to idealny czas na podróże. Większość rodaków powróciło już z wakacji, tak więc te najpopularniejsze trasy turystyczne nie będą już tak zatłoczone. Jest to idealna opcja dla tych ludzi, którzy nie znoszą wielkich mas ludzi. Warto wziąć także pod uwagę fakt, że okres wakacyjny jest już za nami, a więc ceny za rozmaite usługi turystyczne, takie jak na przykład noclegi, czy bilety wstępu, mogą być niższe. Trzeba skorzystać z ostatnich dni lata i wybrać się na jakąś przyjemną wycieczkę.

Continue reading “Przewóz turystyczny osób” »