Podróżowanie w postaci swojej profesji

Ze wschodu na zachód, z północy na południe, w każdy zakątek i do każdego miasteczka – podróżujemy. Odkąd zniknęły granice możemy sobie na to pozwolić. Jako mieszkańcy Unii Europejskiej i Strefy Schengen możemy też pracować w wielu miejscach kontynentu.

Continue reading “Podróżowanie w postaci swojej profesji” »

Co można zrobić aby nasz samochód pozostał sprawny?

Samochód jest coraz częściej normą w naszych domach. Jedną z pierwszych czynności jakie wykonują młodzi ludzie po osiągnięciu dojrzałości jest zdanie egzaminu na prawo jazdy. Nie zdumiewa więc to, że wciąż zwiększa się ilość aut na drogach. Na szczęście powoli i liczba dróg przystosowywana jest do wzrastającego zapotrzebowania. Natomiast ze stanem samych samochodów bywa już rozmaicie.

Continue reading “Co można zrobić aby nasz samochód pozostał sprawny?” »

W jakiej sytuacji i jak wynająć autobus? O jakich sprawach pamiętać podczas wynajmu? Jakiego typu kryteria są najważniejsze?

Czasem są takie sytuacje, iż warto wynająć większy środek transportu jak autobus? Jest to konieczne, kiedy organizujemy konkretne wydarzenie, jak wesele i bez tego rodzaju środka transportu całe wydarzenie się nie uda. Na co zwracać uwagę w tego typu sytuacji, co jest niezbędne?

Continue reading “W jakiej sytuacji i jak wynająć autobus? O jakich sprawach pamiętać podczas wynajmu? Jakiego typu kryteria są najważniejsze?” »

Co uczynić jeśli w podczas trasy na drugi koniec kraju popsuje nam się nasz samochód?

W życiu wydarzają się zdarzenia, jakich w żaden sposób nie mamy możności zaplanować ani przewidzieć. Przykładem może być uszkodzenie samochodu, mniej albo bardziej poważna, lecz żądająca ingerencji fachowego mechanika. W tej sytuacji normalny Iksiński odwiedza zaufany autoserwis, gdzie doświadczeni i kompetentni mechanicy samochodowi wrócą pełną używalność auta. Właściwie trzeba powiedzieć, że autoserwis zatrudnia mechaników, którzy mają nie tylko właściwe wykształcenie i wiadomości, lecz głównie kwalifikacji, poparte doświadczeniem.

Continue reading “Co uczynić jeśli w podczas trasy na drugi koniec kraju popsuje nam się nasz samochód?” »

Wspaniały kierowco, bo dokładnie taki jesteś – rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.

Wiosna to mocno wyczekiwany przez nas okres. Dlatego zazwyczaj już z daleka jej poszukujemy. Jest to też czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zmianie opon. Nie odkładajmy tego na ostatnią moment, ponieważ będzie nam się po prostu źle prowadzić oraz możemy doprowadzić do tragedii.

Continue reading “Wspaniały kierowco, bo dokładnie taki jesteś – rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.” »