Czy w dzisiejszych czasach materiały drukowane posiadają jeszcze rację bytu? Jak to właściwie się prezentuje?

Przemysł poligraficzny jest branżą, która – w skrócie ujmując – zajmuje się wytwarzaniem wydruków. Osoba, która się tym zajmuje określana jest jako poligraf, w swojej pracy najczęściej wykorzystuje komputer oraz specjalne programy. To podstawowe narzędzie w nowoczesnych poligraficznych procesach. Poligraf również potrzebuje dodatkowych rzeczy, jak drukarka, skaner, naświetlarka oraz wywoływarka.

Continue reading “Czy w dzisiejszych czasach materiały drukowane posiadają jeszcze rację bytu? Jak to właściwie się prezentuje?” »

Dobrze jest zapoznać się z Instagramem, ponieważ korzysta z niego coraz więcej znanych osób oraz organizacji

Gdy Facebook przejmował Instagrama, fachowcy uznali to za dziwny manewr. Aktualnie chyba lwia część osób zgodzi się, iż był to celny strzał. Coraz więcej firm i stowarzyszeń używa Instagrama, aby komunikować się z internautami.

Continue reading “Dobrze jest zapoznać się z Instagramem, ponieważ korzysta z niego coraz więcej znanych osób oraz organizacji” »

Gro przedsiębiorstw ciekawi pr korporacyjny, jaki wdraża każda agencja public relations

Dzisiaj budowanie relacji między ludźmi jest niezwykle znaczące i nader ważkie zarówno na stopie osobistej jak i zawodowej. W przedsiębiorstwach obowiązują różnorodne reguły co do budowania relacji między pracownikami różnego szczebla, a coraz ciekawiej wygląda to w przypadku relacji kilku większych przedsiębiorstw.

Continue reading “Gro przedsiębiorstw ciekawi pr korporacyjny, jaki wdraża każda agencja public relations” »