Współczesne technologie sposobem na wyróżnienie się

Fakt, że nowoczesna technologia jest już wszędobylska, nikogo już nie zdumiewa. Stosujemy najnowocześniejsze sprzęty każdego dnia. Zdarzają się sytuacje, kiedy właściciel telefonu który przeznaczony jest jedynie do telefonowania budzi co najmniej zdumienie. W naszej współczesnej popularnej kulturze widać nadzwyczajną ciągotę do zabaw gadżetami. Komórka z kamerą bądź z możnością dostępu do sieci internetowej jest już standardem. Właściciel takiego telefonu właściwie nie jest już postrzegany za szczególnego wielbiciela nowinek technicznych.

Continue reading “Współczesne technologie sposobem na wyróżnienie się” »

Aktualnie należy zatroszczyć o swoje bezpieczeństwo obrazem

Gdy mamy firmę, gdy mamy jakieś magazyny dobrze rozumiemy potrzebę monitoringu przemysłowego. Wiadomo, że takie magazyny najczęściej są ulokowane na obrzeżach miast. Oczywiście są firmy, które posiadają magazyny w centrum miasta, ale nie każdego na takie stać, a zresztą jest ich stosunkowo niewielka ilość. Z tego powodu sporo firm powinno decydować się na podmiejskie magazyny a tam trudno o bezpieczeństwo. Continue reading “Aktualnie należy zatroszczyć o swoje bezpieczeństwo obrazem” »

Monitoring jako program zabezpieczeń – parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu towarzyszą nam dziś prawie na każdym kroku.
Normalny monitoring składa się z kompletu, w jakiego skład wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring powinien posiadać możliwość pracy w sieci, oraz stosowną pojemność dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, warto stwierdzić czy działają jednakowo prawidłowo w nocy, także czy są odporne na uszkodzenia.

Continue reading “Monitoring jako program zabezpieczeń – parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu” »

Narasta ilość osób odwiedzających niejeden sklep detektywistyczny – najczęściej wypatrywane są mini kamery

Sprawa bezpieczeństwa staje się dziś nadzwyczaj ważne i gro ludzi rozpatruje ją priorytetowo. Coraz to więcej ludzi kieruje się do spółek ochroniarskich, lecz także sporo z nich na własną rękę monitoruje siebie i swoje domostwo. Intrygującym zjawiskiem staje się tymczasem sięganie po kamery szpiegowskie, które są artykułem zaciekawienia tak samo osób prywatnych jak i profesjonalnych firm zajmujących się śledztwami.

Continue reading “Narasta ilość osób odwiedzających niejeden sklep detektywistyczny – najczęściej wypatrywane są mini kamery” »

Najnowsze oblicze technologii HD

Pasjonaci rejestrowania wyczynowych faktów sportowych doczekali się sprzętu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają najwyższe kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają fantastyczną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej dotychczasowy standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą spadkobierczynią modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością jakiegokolwiek ustawienia pola widzenia kamery zapewnia właścicielowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod nietypowym kątem.

Continue reading “Najnowsze oblicze technologii HD” »