Nagrania z monitoringu przemysłowego – w jakich sytuacjach mogą okazać się najbardziej użyteczne?

Dzisiaj właściwie na każdym kroku musimy liczyć się z ewentualnością, że ktoś nas nagra lub będzie mógł wyśledzić, co robimy dla przykładu w sieci. Kiedy uważasz, że jest to naruszenie Twoich praw, stanowczo powinieneś popatrzeć na tę sprawę z drugiej strony. Jeśli stanie się coś złego lub na przykład ktoś zaginie, wówczas nagrania z kamer przemysłowych czasami mogą być jedynymi dowodami.

Continue reading “Nagrania z monitoringu przemysłowego – w jakich sytuacjach mogą okazać się najbardziej użyteczne?” »

Rejestrator kamer IP oraz fachowe kamery przemysłowe dla hal

W systemach, jakie posiadają kamery analogowe, wolno przeprowadzić rejestrację na dwa różnorodne sposoby. Pierwszym z nich jest rejestrator kamer ip jako samoistne urządzenie, jakiego celem jest realizowanie funkcji związanych z monitoringiem, a drugim karta podłączona do peceta, jaka efektywnie przechwytuje PCI oraz zastępuje rejestrator.

Continue reading “Rejestrator kamer IP oraz fachowe kamery przemysłowe dla hal” »

Ciekawe nowinki techniczne pozwalające zdobycie konkretnych informacji

Są sytuacje, gdzie musimy półoficjalnie załatwić pewne sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez świadomości drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasem trzeba sprostać przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przychodzi nam technika.

Continue reading “Ciekawe nowinki techniczne pozwalające zdobycie konkretnych informacji” »

Poznaj rozwiązania ochrony domu

Jednym z lepszych sposobów ochrony przed złodziejami jest zamontowanie monitoringu.
Duży postęp technologiczny, oraz otwartość wielu norm spowodowała, że ochrona mienia i osób może być wdrożona w wielu formach. Normą stało się korzystanie z usług firm ochroniarskich, program alarmowy w budynku jest od dawna uznawany za konieczność.

Continue reading “Poznaj rozwiązania ochrony domu” »

Kiedy należy zakładać monitoring?

Bardzo często pojawia się kwestia ochrony prywatności, a także możliwościach zwiększania bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak również obiektach publicznych oraz przemysłowych. Niemało polskich miast posiada już teraz monitoring w najbardziej zatłoczonych miejscach, głównie przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy umieszczany jest również w większych zakładach pracy, a także na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, centrach handlowych czy parkach.

Continue reading “Kiedy należy zakładać monitoring?” »