Jesteś studentem i pragniesz sobie dorabiać? Oto jeden ze sposobów!

Praktycznie każdy student zazwyczaj potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspierają Cię finansowo, zwykle i tak prawdopodobnie chciałbyś mieć swoje pieniądze, które będziesz mogła wydać na co tylko będziesz chcieć. Oto najnowsze sposoby na dorobienie sobie do stypendium!

Podkładanie głosu w reklamach

voice over
Autor: swimboy1
Jeżeli masz ładną barwę głosu, możesz przykładowo nagrać demo swego głosu i wysłać je do wszelkiego rodzaju agencji reklamowych oraz firm trudniących się znajdowaniem osób do reklam. Jeśli Twój głos będzie odpowiednio ciekawy, a jednocześnie potrafisz wyraźnie wymawiać sylaby, wtedy z pewnością możesz liczyć na jakieś zlecenie – nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak dużo reklam teraz się kręci i jak mnóstwo ludzi jest potrzebnych do ich tworzenia! Praca jako głos do reklamy oczywiście przyniesie Ci również całkiem wymierne korzyści finansowe – jeśli uda Ci się zdobyć jakieś zlecenie, wtedy z pewnością będziesz mile zaskoczony wielkością gaży.
Granie w reklamie czy tylko podkładanie głosu?
Na udział w reklamie jako głos na pewno będzie Ci łatwiej się dostać. Prawdziwe role w reklamie dostają zazwyczaj osoby z odpowiednim przygotowaniem aktorskim – Ty jednakże możesz brać udział w reklamie: http://ckim.pl/portfolio/laideker-reklamy-prasowe jako voice over. To technika polegająca na podłożeniu głosu lektora pod zaistniały materiał – voice over zwykle wykorzystuje się przede wszystkim w przypadkach gdy nie kręci się polskie reklamy, ale jedynie podkłada głosy polskich aktorów pod reklamę zrealizowaną za granicą – napisał o tym.
Jakie są dodatkowe sposoby na dorabianie sobie do stypendium?

Jeśli interesują Cię inne sposoby na dorobienie do stypendium, wtedy powinieneś uważnie śledzić nasze artykuły. Już niedługo następne, w których przedstawimy naszym studentom alternatywne sposoby na dorabianie sobie do stypendium naukowego!